IE Znojmo dorost/muži – TJ Višňové 2:4 (2:2)

Branky: Németh,Blažíček

3.kolo turnaje v Jevišovicích

Sestava: Kroupa J.-Doubek M. Pavelka M. Rehberger T. Nemáš R.-Kalina L. Doubek J.Blažíček J. Bálka M.-Mossmer M., Németh P.

Náhradník: Pospíchal M.

K tomuto utkání jsme odjeli úplně v jiné sestavě,než která byla určena na pátečním tréninku a to z důvodu onemocnění hráčů A-dorostu (celkem 10). I když se na to nemůžeme vymlouvat tak se musíme říci, že soupeř byl  fotbalově lepším týmem. Nadále děláme hrubé chyby v obrané činnosti a navíc vždy na začátku utkání. V rozmezí 23-25minuty inkasujeme hned dvě branky. Až za nepříznivého stavu začneme hrát, zlepšíme pohyb, nasazení a dokážeme v rozmezí 38-45minuty vstřelit dvě branky a vyrovnat. Do kabin odcházíme za stavu 2:2.

Do druhé půle jsme udělali jednu změnu, kdy Milana Doubka nahrazuje Marek Pospíchal, ale tato změna nevydržela dlouho, jelikož se Marek zranil. Navíc jsme opět nezvládli úvod druhé půle a v 50 minutě inkasovali na 2:3. I když jsme se snažili hrát, tak vázla kombinace a pohyb hráčů bez míče. V 82 minutě jsme obdrželi další branku na 2:4. Trochu nás mrzí, že jsme doposud neodehráli ani jeden zápas v kompletní sestavě, ale zase dostali příležitost hodně mladí hráči (15-16let).

Jsme v přípravě a do začátku soutěže je ještě daleko.

Tréninky – úterý,středa – hřiště Oblekovice, pátek – umělá tráva Znojmo -  18hod.