20.kolo Pohořelice – IE Znojmo A dorost 5-2 (2-0)

Góly -Moravec Zd.,Raška V.

Kroupa J. – Raška V.Rehberger T.Doubek J.Nemáš R. – Žiřka J.Blažíček J.Fryš M.Moravec Zd. – Havliš P.Németh P.

Střídání: Rehberger M.Pospíchal M.Balík M.Železný M.

Řekl po utkání: trenér – Lattner Jan

K tomuto utkání jsme odjeli se změnami v sestavě, kvůli zranění. Na zápas tak odjeli tři starší žáci. Od první minuty to byl neskutečný tvrdý fotbal ze strany domácího týmu. Soupeř nás nenechal ani minutu bez povšimnutí a dohrával velmi tvrdě souboje až na hranici únosnosti. Naši svěřenci na tento styl nejsou zvyklí bylo to velmi nepříjemné a čekal jsem kdo se nám první zraní. Náš tým byl tímto způsobem hry rozhozen a navíc inkasoval dvě branky z pokutových kopů a následně jsme se už nedostali do zápasu. Vyústěním tvrdosti domácího týmu byla červená karta za hrubý faul bez míče na našeho hráče. Dále utkání nedohrál Jirka Žižka, který další tvrdý zákrok odnesl zraněním kolena a vypadá, že bude po zbytek sezóny mimo hru. Jedna věc je jistá našim klukům to nešlo. Tento zápas jsme výsledkově nezvládli, ale musíme jít dál bodovat v dalších zápasech a čekat na další šanci, která určitě příjde.

Hlavy nahoru a budeme pokračovat.