21.kolo IE Znojmo A dorost – TJ Přímětice 9-0 (4-0)

Góly - Balík M.-2x,Németh P.-2x,Blažíček J.Moravec Zd.Kroupa J.Doleček J.Fryš M.

Sestava: Kroupa J. – Rehberger T.Raška V.Doleček J.Nemáš R. – Havliš P.Moravec Zd.Blažíček J.Doubek J. – Németh P.Fryš M.

Střídání - Rehberger M.Železný M.Balík M.Servit Erik

K tomuto utkání jsme nadále nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, kteří jsou zraněni. Tým jsme opět doplnili o starší žáky. Od první minuty jsme byli lepším týmem. Kombinace byla dobrá a co je důležité tak i zakončení a proměnění šancí. Poděkování patří celému týmu, ale co je důležité tak velmi dobře zapadli naši žáci, co se týče kombinace, přihrávek a zakončení. Střelecky uspěl Marek Balík, který se po individuálních šancí prosadil a to bude ještě dva roky starší žák,ale to vlastně všichni čtyři. Velmi dobře zahrál Erik Servit, byl důsledný a nedělal chyby. Pavel Havliš bojovnost a rychlost to je to co umí. Milan Železný se nebál a měl několik dobrých přihrávek. Střelecky se prosadil i náš gólman Kuba Kroupa – pokutový kop. Poděkování patří celému týmu. Pokud sledujete výsledky tak co jsme si  již řekli, jde se dál a náš čas určitě přijde.

Jinak co se týká B – mužstva tak tréninky jsou pondělí – čtvrtek 17:00hod

A – dorost čtvrtek – 17:00hod