logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

23.kolo IE Znojmo A dorost – TJ Višńová 3-1 (2-1)

Góly- Németh P. – 3x

Sestava a hodnocení utkání 

Sestava: Kroupa J. – Moravec J.Raška V.Nemáš R. – Blažíček J.Kordula F.Doubek J.Moravec Z.Havliš P. – Németh P.Fryš M.

Střídání:Rehberger T.Rehberger M.Pospíchal M.Železný M.

 K tomuto utkání jsme nastoupili v  novém rozestavení. Hráli jsme doma tak jsme chtěli hrát hodně útočně. Soupeř nás hodně překvapil svou hrou. Hrál dobře kombinačně a bojoval. Nám se dařilo v držení míče, kombinace a zakončení. Své konečně předvedl Petr Németh a to v zakončení. Pochvalu celému týmu za odvedený výkon a samozřejmě za tři body. Dobře zapadl do sestavy náš žák Pavel Havliš, který již nastupuje v základní sestavě,ale to samé musí předvádět v žácích.(bojovnost+kombinace). Dobře se nám to píše, jelikož takových žáků již můžeme zapojit několik. Svými výkony celé jaro dobře funguje gólman Jakub Kroupa – Doubek Jan – Blažíček Jarda do své pohody se dostává i Filip Kordula. Kaňka na tomto byl nepochopitelně kopnutý pokutový kop Martinem Fryšem proti jinému soupeři by to mrzelo (hlavu nahoru). Co se týká dalšího pokračování jedeme v pátek do Únanova a potom nás čeká zápas jara.(Tasovice).

Dobré je to, že se nám uzdravuji naši hráči – Jirka Žižka – Jakub Doleček – Rehberger T.

TRÉNINKY  - PO – ČT – 17:00HOD

ŘEKLI PO UTKÁNÍ TRENÉŘI:LATTNER JAN – KALINA LUKÁŠ

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři