24.kolo Unanov – IE Znojmo A dorost 3-6 (3-4)

Branky:Doubek J.,Fryš M.2x,Németh P.2x.Moravec Z.

Kroupa J. – Rehberger T.Raška V.Kordula F.Nemáš R. – Blažíček J.Doubek J.Žižka J.Moravec Z. – Fryš M.Németh P. Střídání:Doubek M.Pospíchal M.Rehberger M.

K předehrávce jsme odjeli na hřiště Unanova netradičně již v pátek.do sestavy se nám vrátil Jirka Žižka,(opět zranění po kopnutí protihráče).Začátek utkání nám vyšel na výbornou ale to bylo z naší strany vše.Využili jsme chyby obrany soupeře a zakončili brankami.Vedení 3:0 jsme si svým přístupem a hrou zkomplikovali až došlo ke srovnání na 3:3.Do konce první půle jsme dokázali dát vedoucí branku na 3:4 a to ve 45 minutě a tak skončil poločas. To co si tentokrát museli vyslechnout hráči v poločase tak to už tady dlouho nebylo.Druhá půle pak byla daleko lepší a fotbalová.Hráli jsme svoji hru a dobře kombinovali.Jediné co bylo špatně byl pohyb.Pochvalu si zaslouží Filip Kordula – výborný pohyb,čtení ry,kombinace a důraz.

Body jsou důležité, ale jde se dál a ted nás čeká zápas sezony.

TRÉNINKY:PO – ST 17:00HOD PÁ – 18:00HOD A - DOROST

STŘEDA B – DOROST SRAZ 17:00HOD MIST.ZÁPAS DOMA HŘIŠTĚ OBLEKOVICE.

Řekli po utkání: Lattner Jan – Kalina Lukáš