25.kolo IE Znojmo A dorost – Sokol Tasovice 0-0

Kroupa J. – Moravec J.Rehberger T.Kordula F.Nemáš R. – Blažíček J.Doubek J.Žížka J.Raška V. – Németh P.Fryš M.

Náhradníci: Doubek M.,Pospíchal M.,Doleček J.Železný M.,Havliš P.,Balík M., Moravec Z.

Toto bylo zápas jara, v tomto utkání šlo o to, kdo se přiblíží k vítězství v soutěži. Dostavilo se mnoho diváků jak našich tak ze strany soupeře. Od první minuty se bylo nač dívat. Naši kluci byli ze začátku hodně nervózní,což se projevilo v kombinaci a zakončení. Soupeř byl do 20min lepší ale nevytvořil si stoprocentní příležitosti. Od 25minuty jsme začali hrát naši hru dá se říct, že jsme soupeře zatlačili a vytvořili hned tři vyložené příležitosti, ale ty jsme bohužel nedokázali využít. V tomto počasí klobouk dolů před oběma mužstvy. Tak tedy skončil poločas 0:0.

Do druhé půle jsme museli udělat jednu vynucenou změnu a to Doubek Jan – odstoupil a nahradil ho Doleček Jakub. Soupeř také střídal a bylo to znát. Hosté měli územní převahu i šance na skórování, ale naši kluci to přečkali a bojovali jeden za druhého. V této druhé půli jsme již neměli takové příležitosti. Rozhodli jsme se pro další střídání dolů šel Fryš Martin a nahradil ho Moravec Zdeněk. V závěru utkání jsme hráli již jenom na tři obránce a vše jsme hráli na riziko. V posledních vteřinách zápasu jsme měli ještě standartní situaci, ale tu jsme bohužel zahráli špatně. Utkání tak skončilo remízou 0:0. Po skončení tohoto zápasu měli někteří hráči slzy v očích. Tímto bychom chtěli poděkovat všem hráčům nejen za tento zápas, ale za celou dosavadní sezonu. Doufáme, že hráči, kteří se do utkání nedostali, nejsou moc zklamaní. Na toto utkání jsme vzali všechny, kteří se do tohoto mužstva postupně dostávali.

Máme před sebou nové a nové výzvy takže budeme pokračovat. Tréninky budou dále Po – Čt od  17:hod