logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

26. kolo Kahan - IE Znojmo A dorost 6:0 ( 2:0)

Sestava hodnocení utkání

Rehberger M. – Doubek M.Raška V.Rehberger T.Nemáš R. – Blažíček J.Kordula F.Moravec Z.Balík M. – Németh P.Doleček J.

Střídání: Železný M. Havliš P.

K tomuto utkání jsme odjeli hned se šesti změnami v sestavě oproti zápasu s Tasovicemi. Po dohodě s trenéry jsme poslali hned sedm hráčů na utkání B-mužstva do Mikulovic. Úvod utkání jsme neměli vůbec špatný, ale nedokázali jsme proměnit hned několik stoprocentních příležitostí. Do branky se postavil Marek Rehberger,byla na něm vidět nervozita a únava jelikož chytal v pátek za C-mužstvo. Poločas skončil 2:0. V úvodu jsme měli další příležitosti, ale opět jsme je neproměnili.Hned v úvodu druhé půle jsme pustili do hry naše žáky a to ročníky 2001. Myslíme si, že se neztratili a zaujali hrou. Ve zbytku zápasu byl soupeř běhavější dobře kombinoval a hrál na brejky,které proměnil. Kdo stojí za pochvalu tak je Filip Kordula a Jarda Blažíček Musíme si s tohoto utkání vzít ponaučení.Ještě nás čeká jedno utkání jara a to v neděli v Blížkovicích.

TRÉNINK: ČTVRTEK – 17:00 HOD

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: TRENÉŘI LATTNER JAN – KALINA LUKÁŠ

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři