5.kolo IE Znojmo B dorost - Šatov 5-2 (3-2)

Góly - Nemeth 3x, Švéda, Nemáš,

Rehberger M.-Pospíchal M.Rehberger T.Rejtar L.Trochta O.- Moravec Z.Nemáš R.Doubek M.Bartůněk Z.-Švéda J.Németh P.

Střídání:45min:Trochta O.- Duhajský M.,Bartůněk Z.- Blažíček J.Švéda J.- Hudeček P.,50min:Doubek M.- Vystavěl N.,Rejtar L.- Řiháček M.

Dohrávku 5 kola jsme odehráli na domácím hřišti,počasí nebylo moc fotbalové a kazila ho velká zima.Terén byl ovšem velmi dobrý.Jednalo se o utkání sousedů v tabulce. Utkání nebylo z obou stran pohledné a z naší strany ještě více než horší a to i přes to, že jsme na jednotlivých postech měli hráče A – týmu. Naopak překvapili někteří hráči B-týmu.Jedním z příjemných překvapení byl výkon Marka Pospíchala, který se vrátil na svůj tradiční post krajního obránce, kde dominoval čtením hry a přesnými centry nacházel své spoluhráče v útoku. Pozitivum je, že naši zkušenější hráči těm mladým pomohli a navíc dokázali proměňovat šance, které jsme měli a proto byl konečný výsledek 5:2. Jelikož to byl poslední zápas sezony, chtěl bych všem hráčům B-dorostu poděkovat za výkony,starším žákům za výpomoc. Na závěr chci poděkovat všem hlavně za dobrou reprezentaci našeho klubu.

TRENÉR: Lattner Jan

KLUCI B – DOROSTU MÁTE JIŽ VOLNO.UKONČENÁ DOROSTU SE KONNÁ 15.11.2014 V 15:00HOD NA HŘIŠTI OBLEKOVICE( KOPAČKY SEBOU A TEPLÉ OBLEČENÍ DLE POČASÍ).

ZAHÁJENÍ ZIMNÍ PŘÍPRAVY 9.LEDNA 2015 ČAS SE UPŘESNÍ.