14. kolo - IE Znojmo B dorost - Štítary 2:3 (1-1)

Góly - Moravec Zd., Raška,Dorost B 2

sestava : Rehberger M: , Pospíchal M. , Doubek M:, Servít E., Trochta O. , Rejthar L., Rehberger T. ,Synek D. Pigal T., Řiháček M., Moravec Z.

střídání : Duhajský M: , Raška V:, Hudeček P., Válek D.

Dnešní zápas byl o spoustě neproměněných šancí z naší strany, naopak soupeř naco šáhl to zavánělo brankou . Ve 28 min. obrovská chyba naší obrany a soupeř vede 0:1 . Ve 39 min. roh Pospíchala M. k míči se dostal Moravec Z. a je vyrovnáno 1:1. Tak se končí 1 půle.

Hned ve 49 min. opět chybuje naše obrana a soupeř toho využívá a je to 1:2. Od té doby jsme byly lepším týmem na hřišti, ale branku ne a ne trefit . V 90 min. soupeř zahrál ve vlastním vápně rukou a sudí nařizuje penaltu. K té se postavil Raška V. a je srovnáno 2-2. Když, už to vypadá na remízu tak po rohovém kopu v 92 min. sudí nařizuje i proti nám pokutový kop a tím soupeř vyhrává 2:3.

Řekli po utkání Marek Pospíchal trenér

Dnes nefungovala obrana jak by měla. Zápas jsme si prohráli sami kdy jsme nedali 5 gólů takřka do prázdné brány. Ke konci zápasu jsme čekali alespoň remízu, ale rozhodčí stál proti nám . Dnes bych chtěl vyzdvihnout  výkon staršího žáka Erika Servíta, který podal velmi dobrý výkon.