7.kolo IE Znojmo st.žáci - Jeviš/Mikulovice 6-0 (3-0)

Góly - Havliš 3x, Stašková 2x, Balík,

Hodnocení utkání

Milan Železný trenér

Od začátku jsme na kvalitního soupeře vlétly bez respektu a v 15 minutě jsme vedly už 3:0,což ovlivnilo celý průběh zápasu. Naše mužstvo si začalo věřit a dovolilo si věcí , které od nich očekávame. Vidíme s kolegou trenérem Klaškem, že se mužstvo zápas od zápasu zlepšuje a už jim přechod na  velké hřiště nedělá takové problémy. Jsme spokojeny že jsme podruhé neinkasovali branku.Je to výsledek bránění celého mužstva,konečně jsme to pochopily,že každý hráč má v mužstvu určitou roli,kterou by měl plnit.Chtěly bychom aby tento výkon kluci potvrdily i v posledním zápase v Miroslavi a dovezly si 3 body.
Chválime celé mužstvo za bojovnost a k výraznému zlepšeni naší hry.Nadstandartní výkon podal kapitán týmu Pavel Havliš,který jde příkladem celého mužstva.
Kluci v Miroslavi odmakejte to a dovezte 3 body.