4 . Kolo

Suchohrdly – IE Znojmo ml žáci  4- 6 (1-4)

Góly - Raška Vilém 3x , Servít Šimon 2x , Koňařík Dominik 1x .

Dušek Patrik , Servít Šimon , Svoboda František , Nguyen Martin , Ondruš Jan , Koňařík Dominik , Pawelka Alfréd , Nguyen Jiří , Ondra Matěj , Raška Vilém , Holienka Jan .

Po velmi dobře odehraném prvním poločase ve kterém jsme si dokázali vytvořit tří brankový náskok , jsme v druhé části hry přestali hrát a vytvářeli jsme jednu chybu za druhou.

Soupeř začal z našich chyb těžit a postupně snížil na rozdíl jedné branky. Tento kritický stav nás opět přinutil začít hrát. Za stavu 3:4 v náš prospěch byl nařízen přímý kop proti našemu soupeři, tuto šanci jsme zužitkovali a soupeři jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Kluci si zase začali více věřit .Do posledních minut dali všechny své síly a touhu po vítězství. Soupeři se sice podařilo ještě jednou skórovat, ale i nám se to podařilo v samotném závěru hry a znovu jsme tak odskočili soupeři na rozdíl dvou branek. Tento rozdíl vydržel až do konce hry. Po velmi dramatickém závěru jsme si  tak mohli připsat cenné tři body za vítězství.

Trenér  Ondra Daniel .

Dohrávka  3.kolo

IE-Znojmo - 1.SC Znojmo  1-2 (1-1)

Gól - Špalek Štěpán .

Vystrčil Štěpán , Dušek Patrik , Servít Šimon , Svoboda František ,Nguyen Martin , Ondruš Jan , Koňařík Dominik ,Šula Jaroslav , Nguyen Jiří , Ondra Matěj , Sertová Jasmína , Veselý Martin , Špalek Jáchym , Špalek Štěpán .

Ve středu 24.9.2014 jsme dohrávali odložený zápas s 1. SC Znojmo.

Po velmi vyrovnaném utkání ve kterém si obě mužstva vytvořili řadu  pěkných střeleckých , ale herních momentů jsme nakonec podlehli těsným výsledkem 2:1. Naši hráči předvedli od první až do poslední minuty perfektní výkon . Bylo vidět , že chtějí bojovat o každý míč a soupeři nedarovali nic zadarmo.

Hráli srdcem ............... kluci , byli jste lepší !