Mladší přípravka v akci

Naše mladší přípravka (roč 2006 a mladší) sehrála o víkendu dva turnaje a na obou si vedla výborně. Jeden tým hrál v sobotu na domácím hřišti a druhý tým v neděli na hřišti ve Višňovém. Všechny své zápasy dovedli k vítězství a nastříleli dohromady 38 gólů.

Sestavy výsledky a hodnocení turnajů

Hřiště IE Znojmo

Sestava

Vystrčil Jan (06),- Voldřich Marek (06), Prycl Filip (07), Kaidl Lukáš (07), Nguyen Petr (07),Vizingr Vojta (07),Soukup Adam(07),Bernát Matyáš (06),

IE Znojmo – Přímětice 14-3

Góly – Voldřich 4x, Bernát 3x, Soukup 3x, Nguyen 2x, Vizingr, Kaidl,

IE Znojmo – Štítary 16-1

Góly – Voldřich 4, Nguyen 3x, Soukup 2x, Prycl 2x, Vizing 2x, Bernát, Kaidl, Vystrčil,

Hodnocení trenéra Luboše Kaidla

Kluci zvládli oba zápasy na výbornou nejen výsledkově , ale i herně. Pravdou je že oba soupeři měli ve svých sestavách i hráče mladších ročníků na výsledcích se to samozřejmě projevilo. Přesto musím své svěřence pochválit za předvedenou hru a nasazení.

Hřiště Višńové

Sestava

Štancl Petr (06) – Zika Daniel (07), Baran Ondřej (06), Mikulášek Jakub (06), Sobek Kryštof (06), Karták Oliver (07), Kafůněk Saša (07), Svoboda Jan (06), Veselý Martin (07),

IE Znojmo – Mor. Krumlov 6-1

Góly – Mikulášek 3x, Sobek 3x, Baran,

IE Znojmo – Višńové 2-1

Góly – Mikulášek 2x,

Hodnocení trenér Milan Zika

Dnes kluci bojovné výkony a oba zápasy jsme zvládli velmi dobře. Dnes poprvé hráli mistrovské zápasy Sobek, Baran,Karták a vedli si velmi dobře. Dva z nich se dokonce zapsali do střeleckých listin. Dnes bych chtěl vyzvednout kolektivní výkon celého týmu.