17.kolo Dobšice – IE Znojmo mladší žáci 1-5 (1-1)

Střelci : Ondruš Jan 1x , asistence  Peřinka Martin .

Koňařík  Dominik  1x , asistence  Servít Šimon .

Raška  Vilém  3x , asistence  Pintera Kryštof  1x , další dvě branky bez asistence .

Dušek Patrik , Vystrčil Štěpán , Peřinka Martin , Servít Šimon , Svoboda František ,Nguyen Martin , Ondruš Jan ,Koňařík Dominik , Šula Jaroslav , Nguyen Jiří , Ondra Matěj , Raška Vilém , Benda Dominik , Pintera Kryštof .

V neděli 31.5.2015 jsme odehráli předposlední zápas s mužstvem z Dobšic ve kterém nám úvod zrovna moc nevyšel.Hned v páté minutě hry jsme příliš nedůraznou a nesoustředěnou hrou nabídli soupeři šanci,kterou dokázal využít ve svůj prospěch a ujali se vedení. Šancí na vyrovnání v průběhu prvního poločasu bylo poměrně dost,ale k naší smůle se ujala pouze jedna a to až po několika dorážkách,při kterých soupeř nedokázal míč odkopnout do bezpečné vzdálenosti.Touhle šťastnou brankou se nám tak podařilo srovnat na (1:1) ještě před koncem prvního poločasu,což bylo velice důležité pro vývoj druhé části hry. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vstřelit soupeři co nejdříve vedoucí branku ,která by celé mužstvo uklidnila.Tahle prosba se po pár minutách hry stala skutečností.Kluci po vstřelení vedoucí branky pookřáli,zklidnili hru a začali předvádět úplně jiný systém hry než v prvním poločase.Naopak soupeř znejistil, otevřel obranu a začal spoléhat pouze na brejky ,které jsme úspěšně likvidovali hned v prvopočátku.Postupem času jsme si důraznou a přesnější hrou vytvářeli více šancí,které jsme dokázali zužitkovat v náš prospěch. Za stavu kdy jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek bylo jasné,že tohle vedení máme pod kontrolou. Do konce zápasu se nám podařilo skórovat ještě dvakrát a bylo o vítězi rozhodnuto. Ačkoli samotný úvod zápasu tomu tak nenasvědčoval,tak druhá část hry vyzněla jednoznačně v náš prospěch kdy jsme dokázali s krotit napjaté emoce a zaslouženě si tak odvážíme z Dobšic plné tři body.

Děkuji za podporu všem zúčastněným rodičům,trenér Ondra Daniel.