13,14,15,16.kolo mladších žáků

Sestavy,střelci,výsledky a hodnocení 13,14,15,16. Kola

16.Kolo   sobota  23.5.2015

IE Znojmo ml.žáci - Mramotice 9 -1 (3-1)

Střelci  : Pintera Kryštof  1x , asistence  Ondra Matěj

Peřinka Martin   2x , bez asistence ,

Šula Jaroslav     1x , asistence  Koňařík Dominik

Koňařík Dominik 1x , asistence  Ondruš Jan

Nguyen Jiří          1x , asistence  Šula Jaroslav

Ondra Matěj        1x , asistence  Raška Vilém

Ondruš Jan         2x , asistence  Pintera Kryštof , druhá branka bez asistence.

Sestava : Vystrčil Štěpán , Dušek Patrik , Peřinka Martin , Servít Šimon , Svoboda František , Ondruš Jan , Koňařík Dominik , Šula Jaroslav , Nguyen Jiří , Ondra Matěj , Raška Vilém , Pintera Kryštof .

V zápase se soupeřem z Mramotic jsme nechtěli nic podcenit , po zkušenosti z podzimní části ,kdy jsme na jejich hřišti prohráli  těsně ( 3:2). kluci si toho byli vědomi a hned od začátku předváděli výbornou hru a to jak takticky tak i střelecky nezaháleli. I když stav po skončení prvního poločasu tomu moc nenasvědčoval,byli jsme aktivnější a převážná část hry se odvíjela  před bránou soupeře,který se snažil pokud  možno co nejméně inkasovat.Šancí bylo mnoho,ale štěstí nám tolik nepřálo.Druhá část hry se odvíjela obdobně ,jen s tím rozdílem,že nám to začalo více padat do soupeřovi branky.Byl to výborně odehraný zápas.

Trenér Ondra Daniel

13.Kolo   neděle 3.5.2015

1.SC.Znojmo – IE Znojmo ml.žáci  5- 0 (3-0)

Sestava : Vystrčil Štěpán , Peřinka Martin , Servít Šimon , Svoboda František , Nguyen Martin , Ondruš Jan , Koňařík Dominik , Nguyen Jiří , Ondra Matěj , Pintera Kryštof , Špalek Jáchym , Špalek Štěpán .

14.Kolo   sobota 9.5.2015

IE Znojmo ml.žáci - Suchohrdly   3-1 (0-1)

Střelci : Koňařík Dominik  1x , asistence  Ondra Matěj

Peřinka Martin      1x , asistence  Svoboda František

Pintera Kryštof     1x , asistence  Benda Dominik

Sestava  :  Vystrčil Štěpán , Peřinka Martin , Servít Šimon , Svoboda František , Nguyen Martin , Ondruš Jan , Koňařík Dominik , Nguyen Jiří , Ondra Matěj , Benda Dominik , Pintera Kryštof .

15.Kolo   neděle  17.5.2015

Oleksovice – IE Znojmo ml.žáci  3 -5 (1-2)

Střelci : Servít Šimon  2x ,  asistence Peřinka Martin , druhá branka bez asistence po průniku celým hřištěm,  Raška Vilém  1x  , asistence Servít Šimon,  Koňařík Dominik  2x  , asistence Raška Vilém , u druhé branky asistence Servít Šimon.

Sestava : Vystrčil Štěpán , Dušek Patrik , Peřinka Martin , Servít Šimon , Svoboda František , Ondruš Jan , Koňařík Dominik , Šula Jaroslav , Nguyen Jiří , Ondra Matěj , Raška Vilém , Pintera Kryštof .

V tomhle zápase bylo důležité získat plný počet bodů pro udržení se na druhé pozici v tabulce. Kluci si toho byli vědomi a hráli na plný plyn od samotného začátku hry.Byli jak vyměnění,předváděli nádhernou koordinaci hry a ani střelecky nezaháleli.Radost se dívat .Úvodní branku jsme sice vstřelili až v patnácté minutě,ale herní převahu  jsme měli jednoznačnou.Soupeři se sice krátce po naší vstřelené brance podařilo srovnat,ale ještě před ukončením první půlky jsme dokázali dát soupeřovi druhý gól. I v druhé části hry jsme bojovali úžasně dravě a svou důraznou hrou jsme  soupeře přehrávali. Soupeř si vytvořil taky pár  pěkných situací,ale naši gólmani je výtečnými zákroky dokázali zlikvidovat. Na půdě soupeře z Oleksovic jsme zaslouženě získali tři body  za vítězství.

Trenér Ondra Daniel