logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přípravka na turnaji EON Cupu v Brně

V sobotu 20.6.se naše přípravka ročník 2005 a mladší zúčastnila turnaje EON Cupu v Brně. Pod vedením zaskakující trenérské dvojice David Balada a Jiřina Vesel obsadila z 28 týmů krásné šesté místo. Gratulujeme!!!!!!!    EON Cup Brno ppravka 2015                                                                                                                                      

Sestava a hodnocení turnaje

Petr Štancl( brankář) ,Martin Veselý , Tomáš  Kopr,David Balada, Tadeáš Lichevník, Jan Mareček, Matyáš Bernát,Veronika Duhajská ,Michaela Štachová ,Janička Veselá 08 ,Deniska Marečková 08 ,Kubík Mareček 08,Martínek Lichevník 08.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Naše Skupina

 FC Medlánky,,Sokol Týnec ,FK IE Znojmo,SK Tuřany,SK Líšeň,FC  Soběšice,Horní Heršpice.                                                                                                                                                                                                                            

Výsledky

IE Znojmo - Heršpice   9:0

Goly:  Kopr 1x ,Veselý 2x, Lichevník Tadeáš 3x, Bernát 3x.                                                                                                                                                       

V prvním zápase jsme nastoupili s jasným cílem zvítězit.Hráči od začátku plnili ,to co mají.Soupeřům jsme nedali šanci vstoupit na naši polovinu.Do hry nastoupili i naši nejmladší hráči,kterým se na hřišti mezi staršími také dařilo.Zaslouženě jsme zvítězili 9:0.Pochálit musíme Lichevníka Tadeáše kterému vyšel jeho první hatrick a také  brankáře Petra Štancla.                                                                                                                                                                                                                                   IE Znojmo - Soběšice    2:2

Goly :  Veselý 1x ,  Bernát 1x.                                                                                                                                                    

Ve druhém zápase jsme měli více šancí než soupeři,ale nepodařilo se nám šance proměnit v goly.Trošku nám uškodila i paní rozhodčí,která nepískala žádné fauly na naše hráče.I tak jsme si udrželi alespoň remízu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         IE Znojmo - Sokol Týnec      2:0

Goly :  Veselý 2x                                                                                                                                              

Třetí zápas se hrál ve velikém dešti,který se přes Brno přehnal,ale turnaj pokračova.l tak jsme museli bojovat.Hřiště klouzalo ,hráči byli úplně promočeni,ale i tak jsme dokázali zvítězit 2:0 díky gólům našeho nejlepšího střelce Martina Veselého.                                                                                                                                                                                                                          IE Znojmo - SK Tuřany      9:0

 Goly : Veselý 1x ,Kopr 2x,Bernát 1x , Tadeáš Lichevník  5x.                                                    

Ve čtvrtém zápase jsme viděli od našich hráčů  několik krásných akcí zakončených golem.Soupeři neměli žádnou šanci projít přes naši obranu.V tomto zápase musíme velice pochválit Tadeáše Lichevníka který opět proměnil své šance na gól a tentokrát jich dal 5.

IE Znojmo -SK Líšeň U8      4:0                                                                                              

Goly : Veselý 1x, Kopr 1x ,Lichevník Tadeáš  2x.                                             

V pátem zápase jsme museli hrát bez zraněné Veroniky Duhajské, která se zranila v zápase za Loko Brno a už nemohla hrát.Kluci museli hrát bez střídání.Na chvíli je vystřídali naši nejmenší hráči ,aby se mohli alespoňnapít.I tak svojí bojovností a vytrvalostí zvítězili 4:0.                                                                                                                                                                                                                                                                      

IE Znojmo  - FC  Medlánky   0:4                                                                                                

V posledním zápase ve skupinách už kluci neměli dostatek sil proměnit své šance.Hráli bez střídání 15 min v kuse a podepisovala se na nich únava a vyčerpání.Tento zápas nám nevyšel,ale i tak jsme postoupili z 2.Místa ve skupině do  osmifinále.                                                                                                                                                                                                                     Osmifinále    

IE Znojmo - SK Slatina      4:1

Goly . Veselý 2x ,Kopr  2x                                                                                                    

 V osmifinálovém zápase jsme nejprve prohrávali 0:1,hráči se ale nevzdali a bojovali jako o život. Začali jsme hrát svoji hru a proměnili své šance na góly. Nakonec jsme dokázali zvítězit díky gólům Martina Veselého a Tomáše Kopra a probojovali jsme se do čtvrtfinále.                                                                                                                                                                           Čtvrtfinále    

IE Znojmo - 1.SC  Znojmo 0-2

Ve čtvrtfinále jsme narazily na  SC Znojmo. Tento zápas byl velice vypjatý.Šancí na obou stranách bylo stejně,ale štěstí se přiklonilo na stranu soupeře,který měl více hráčů na střídání.Naši borci byli už fyzicky na pokraji sil.Po vyčerpávajícím zápase jsme skončily na krásném  6. místě z  28 týmů. Pro nás krásný výsledek.                                                                      

Všem hráčům chceme moc poděkovat za jejich výkony zaslouží si všichni velikou pochvalu. Vyzvednout chceme také výkon děvčat Veroniky a Michaely které hráli i za tým LOKO  BRNO. Také veliká pochvala brankáři Petrovi Štanclovi ,který nás také podržel .A v poslední řadě pochvala pro nejlepšího střelce celého turnaje Tadeáše Lichevníka,který dal 10 golů.

Děkujeme také rodičům za řádné fandění.

Trenéři Balada  David  a Jiřina Veselá  

Trenéři Petr Železný a Pavel Kučma děkují svým kolegům za to, že nás tak skvěle zastoupily. Díky moc!!!!!!   

                                                                                                 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři