logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1.kolo Mladší přípravka v Tasovicích

IMAG2535

V prvním kole Okresního přeboru zajížděla naše mladší přípravka ročník 2006 a mladší do Tasovic. Zde sehrála dvě utkání a obě zvládla na výbornou.

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

 Sestava

Vystrčil Jan 06, Kaidl Lukáš 07, NGuyen Petr 07, Voldřich Marek 06, Matoušek Lukáš 06, Láník David 08, Prycl Filip 07, Veselý Martin 07, Trenéři Milan Samek a Luboš Kaidl,

IE Znojmo-Moravský Krumlov   12:2

Góly - Voldřich 3,Prycl 2,NGuyen 2,Veselý 2, Matoušek, Kaidl, Vystrčil,

IE Znojmo-Višnové    13:1

Góly - Voldřich 4, ,Prycl 3, NGuyen 2, Kaidl, Matoušek, Veselý, Vystrčil

Hodnocení turnaje Milan Samek trenér

Dnes jsme oba zápasy zvládli výborně a to nejen výsledkově ale hlavně herně. Kluci hráli opravdu dobře, s chutí a patřičným  nasazením. Kromě toho předvedli i několik pěkných kombinací což nás potěšilo, protože v tomto věku se to tak často nevidí. Navíc je pozitivní že se do listiny střelců zapsali kromě nejmladšího hráče našeho týmu Davida Láníka roč. 08 všichni včetně gólmana Vytrčila. Ten v brance vynikal, výborně četl hru a navíc dobře rozehrával naše akce. V prvním zápase předvedl sólo přes celé hřiště a s přehledem skóroval. Ve druhém si pak zběhl na rozehraný roh a trefil se přesně. V obou zápasech jsme dobře zahrávali rohové kopy, kterým se v tréninku věnoval trenér Kaidl. Celkově jsme tedy s výkonem spokojeni a uvidíme, zda budeme schopni tento výkon zopakovat i v dalších zápasech. Střelecky dnes vynikala dvojice Marek Voldřich (7 gólů) a Filip Prycl (5 gólů).

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři