1.kolo Mladší přípravka v Tasovicích

IMAG2535

V prvním kole Okresního přeboru zajížděla naše mladší přípravka ročník 2006 a mladší do Tasovic. Zde sehrála dvě utkání a obě zvládla na výbornou.

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

Sestava

Vystrčil Jan 06, Kaidl Lukáš 07, NGuyen Petr 07, Voldřich Marek 06, Matoušek Lukáš 06, Láník David 08, Prycl Filip 07, Veselý Martin 07, Trenéři Milan Samek a Luboš Kaidl,

IE Znojmo-Moravský Krumlov   12:2

Góly - Voldřich 3,Prycl 2,NGuyen 2,Veselý 2, Matoušek, Kaidl, Vystrčil,

IE Znojmo-Višnové    13:1

Góly - Voldřich 4, ,Prycl 3, NGuyen 2, Kaidl, Matoušek, Veselý, Vystrčil

Hodnocení turnaje Milan Samek trenér

Dnes jsme oba zápasy zvládli výborně a to nejen výsledkově ale hlavně herně. Kluci hráli opravdu dobře, s chutí a patřičným  nasazením. Kromě toho předvedli i několik pěkných kombinací což nás potěšilo, protože v tomto věku se to tak často nevidí. Navíc je pozitivní že se do listiny střelců zapsali kromě nejmladšího hráče našeho týmu Davida Láníka roč. 08 všichni včetně gólmana Vytrčila. Ten v brance vynikal, výborně četl hru a navíc dobře rozehrával naše akce. V prvním zápase předvedl sólo přes celé hřiště a s přehledem skóroval. Ve druhém si pak zběhl na rozehraný roh a trefil se přesně. V obou zápasech jsme dobře zahrávali rohové kopy, kterým se v tréninku věnoval trenér Kaidl. Celkově jsme tedy s výkonem spokojeni a uvidíme, zda budeme schopni tento výkon zopakovat i v dalších zápasech. Střelecky dnes vynikala dvojice Marek Voldřich (7 gólů) a Filip Prycl (5 gólů).