1.kolo Mladší přípravka II v Blížkovicích

mini-blkovice

V prvním kole okresní soutěže zajížděla naše mladší přípravka II do Blížkovic. Zde sehráli naše dva týmy červený a žlutý tým tři utkání včetně zápasu proti sobě.

Sestavy výsledky a hodnocení turnaje

Červení – Štancl Petr 06, – Nguyen Petr 07, Bence Dominik 06, Voldřich Marek 06, Kabourek David 08, Trčka Jiří 08, Trčka Filip 07, Zdražílek Jan 06,

Žlutí – Zika Daniel 07,- Jordán Jakub 07, Láník David 08, Svoboda Jan 06, Vytrčil Jan 06, Hlávka Gabriel 07, Stejskal Jakub 07,

Zápasy červení:

IE Znojmo - Blížkovice   1:5 (gól -Voldřich)

IE Znojmo-Polánka   3:11 (góly -Voldřich 2,NGuyen)

IE Znojmo červení -IE Znojmo žlutí  9:7 (góly - NGuyen 5,Kabourek 2,Voldřich 2)

Zápasy žlutí:

IE Znojmo-Polánka  4:7 (góly -Vystrčil 3,Láník)

IE Znojmo-Blížkovice  3:3 (góly- Vystrčil 3)

IE Znojmo žlutí -IE Znojmo červení  7:9 (góly - Svoboda 2,Kaidl 2,Láník,Jordán 2)

Hodnocení

Dnes naše oba týmy sehráli bojovné zápasy a předvedli velmi dobré výkony. V každém utkání jsme se dokázali gólově prosadit což je pozitivní. V brance obou týmu předvedli několik dobrých zákroků brankáři Zika a Štancl a jejich výkony se zápas od zápasu stupňovali. Střelecky se dokázali prosadit i hráči ročníku 2008 Davidové Láník a Kabourek. Poslední utkání turnaje mezi červeným a žlutým týmem padlo 16 branek takže určitě spokojenost. Ještě jednou všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a rodičům za skvělou podporu při zápasech.

Trenéři Milan Samek, Milan Zika a Luboš Kaidl