4.kolo Starší a mladší přípravka Vrbovec

Sestava a výsledky :

Starší přípravka

Rytíř, Prycl, Duhajská, Veselý, Kopr, Štachová, Mareček, Balada, Poláček, Šereda, Dvořák,Lichevník,

IE Znojmo- FK Hatě 10:3

Góly - Kopr Tomáš 4, Lichevník Tadeáš 2, Veselý Martin 1, Poláček Patrik 1, Šereda David1, Mareček Jan 1,

IE Znojmo - Práče   10:1

Góly - Veselý Martin 4, Balada David 2, Šereda David 1,Kopr Tomáš 2, Poláček Patrik 1

Mladší přípravka

Vystrčil – Voldřich, Zika, Kaidl, Prycl, Nguyen, Matoušek, Brzobohatý,

Výsledky

IE Znojmo – Dobšice 17-5 (13-1)

Góly – Prycl 5x, Voldřich 4x, Matoušek 3x, Brzobohatý 3x, Nguyen, Zika,

První utkání jsme zvládli zcela v pohodě dařilo se nám kombinačně i střelecky. Hlavně první poločas kdy jsme dokázali vsítit 13 branek. Druhá půle už nebyla tak aktivní a skončila nerozhodně 4-4. I přesto jsme měli utkání pod kontrolou.

IE Znojmo – Tasovice 6-8 (2-7)

Góly – Nguyen 5x, Voldřich,

Po delší pauze jsme nastoupili k druhému utkání a vstup se nám vůbec nepovedl. Myšlenkami a nasazením jsme byli ještě v kabině a soupeř nám nasázel hned v úvodu 5 gólů. Poločas skončil 2-7. Do druhé půle jsme nastoupili tak jak v závěru půle první, kdy hra měla daleko lepší parametry. Hráli jsme naši hru a dokázali utkání zdramatizovat na 6-7 a měli jsme další velké šance na zvrat, ale soupeř v posledních vteřinách zvýšil na konečných 6-8. S pokojeni jsme byli s předvedenou hrou a nasazením ve druhé půli. Střelecky se výrazně v tomto utkání prosadil Petr Nguyen, který vsítil 5 branek