Minipřípravka 2008 a 2009

V sobotu 4.10. jsme uspořádali pro naše nejmenší benjamínky( 5 a 6 let) miniturnaj na hřišti v Oblekovicích. V tomto turnaji jsme mini 5měli 4 naše týmy (žlutý,fialový,červený a zelený) plus na poslední chvíli dorazil ještě tým Blížkovic. Hráli jsme na dvou hřištích v rozestavení 4+1.

Hodnocení ,sestavy z turnaje

Sestavy týmů

Zelený tým

David Láník (08), Štěpán Vlček (08), Barča Stejskalová (08), Lukáš Stejskal (08), Viktor Skopal (08), Trenér Přemek Skopal

Fialový tým

Samuel Kocáb (08), Jirka Trčka (08), Matys Ludvík (09), Patrik Varga (09), Dominik Král (08), Tomáš Kmeť (08), Trenér Leoš Ludvík

Červený tým

David Kabourek (08), Jana Veselá (08), Denisa Marečková (08), Jakub Mareček (08), Michal Janda (08),Tobik Kaidl (2010)    Trenér Veselý

Žlutý tým

Nicolas Vašíček (09), Milan Samek (09), Oliver Jakeš (09), David Železný (09), Tobiáš Marušík (08), Natálka Železná (08), Trenér Petr Železný

Výsledky nejsou důležité. Nejdůležitější byla radost ze hry. Góly dávali téměř všichni.

Hodnocení Milanem Samkem

Jsem rád, že se nám povedlo tento miniturnaj udělat, protože bylo parádní vidět čtyřleté a pětileté holky a kluky jak zvládají nejen trénink, ale i zápas a musím konstatovat, že mě všichni velmi mile překvapili. Hlavně pak holky Janička, Deniska a Nátalka, které se dokázali prosadit i gólově. Odvahu chytat měl z této kategorie pouze Samuel Kocáb (08) a obstál. V ostatních týmech nám vypomáhali hráči mladší a starší přípravky. Padalo hodně branek a o to nám šlo především. Je opravdu skvělé vidět s jakým nasazením, odhodláním chutí a radostí jdou tito nejmenší do samotné hry. Možná mohlo být jen o trošku lepší počasí, ale to nám na závěr vynahradili tradiční pokutové kopy.

Jinak chci hlavně poděkovat svým kolegům trenérům Skopalovi, Ludvíkovi, Veselému, Kaidlovi a Železńákům za pomoc při turnaji a samozřejmě rodičům za atmosféru a podporu při zápasech.

Díky

spolenmini 6mini 4mini 3mini 2mini 1