Starší přípravka druhá na halovém turnaji OFS

V sobotu 10.1.se naše starší přípravka zúčastnila ve znojemské hale  turnaje pořádané OFS Znojmo. Náš tým skončil na druhém místě, když v turnaji nepoznal hořkost porážky ( 3x zvítězil, 2x remizoval). Těmito výkony si zajistili postup do okresního finále v této kategorii. Gratulujeme!!!!!!

Sestava a výsledky

Sestava- Rytíř, Prycl – Kopr, Duhajská, Dvořák, Šereda,- Veselý, Bernát, Balada, Janda,

Trenéři -   Železný, Kučma , Veselý

IE Znojmo – Vranov n/D  3-1        Góly - Veselý 2x, Balada,

Do utkání jsme vstoupili ospale a nemohli se dostat do tempa. Postupně se kluci rozběhali a herně soupeře přehráli a nakonec zvítězili.

IE Znojmo – Přímětice 4-0     Góly – Veselý 3x, Bernát,

Zápas byl od první minuty pod naší kontrolou a zaslouženě jsme zvítězili.

IE Znojmo – Suchohrdly 0-0

Tento zápas byl nejlepší z celého turnaje. Oba týmy byli vyrovnané. My měli v utkání herní převahu a daleko více gólových šancí, které zlikvidoval hostující brankář. Kluci hráli dobře do předu a i obrana pracovala na výbornou. V posledních vteřinách jsme měli ještě šanci na tři body, ale bohužel nám nebylo přáno.

IE Znojmo – Štítary 2-2   Góly – Kopr, Veselý,

Dramatické utkání, ve kterém jsme vedli už o dvě branky, ale bohužel jsme inkasovali po chybách v obraně. I přes to jsme si vytvořili další šance, ale opět jsme nedokázali své šance proměňovat.

IE Znojmo – Mikulovice 10-0     Góly – Veselý 4x, Janda 3x, Bernát 2x, Dvořák,

Poslední utkání, ve kterém jsme potřebovali zvítězit a mužstvo k tomu také tak přistoupilo. Od první minuty hrálo zodpovědně. K vidění byli krásné góly po přesných kombinacích na jeden dotek. Hráči si zápas užívali. Po utkání se tak mohli všichni společně radovat z postupu do finále přípravek z druhého místa.

Pořadí

1. Suchohrdly 13 bodů