3.kolo zimní halové ligy starší přípravky

V neděli 11.1. sehrála naše starší přípravka třetí kolo zimní halové ligy Lokomotivy Brno. Ve 3 utkáních dokázala opět naplno bodovat. Po třetím kole a 11 odehraných zápasech jsme na prvním místě v tabulce s plným bodovým ziskem. Velká gratulace!!!!

Sestava výsledky a hodnocení turnaje

Sestava-

Gólmani -Rytíř, Prycl  obrana - Kopr, Duhajská, Dvořák, Šereda, útok -Veselý, Bernát, Balada, Janda,

Trenéři -   Železný Petr, Kučma Pavel , Veselý Martin,   Vedoucí týmu  Veselá Jana,

1 zápas

IE Znojmo – Loko Brno A    8-3    Gól – Veselý 3x, Kopr, Balada, Bernát,

Vstup do utkání se nám povedl na výbornou. Poměrně rychle jsme se ujali vedení 5-0. Poté jsme polevili a umožnili soupeři korigovat, ovšem v závěru utkání jsme opět skóre navýšili.

2. zápas

IE Znojmo – Loko Brno B    7-1    Gól – Veselý 2x, Bernát 2x, Kopr, Balada, Dvořák,

Ve druhém utkání nás čekal soupeř, ve kterém hráli samé dívky. Museli jsme hrát více rychle s míčem, protože soupeřky měli v zápase daleko větší výškovou převahu. V utkání se nám dařila kombinace a v koncovce jsme byli efektivní, proto utkání skončilo nakonec jasným vítězstvím.

3. zápas

IE Znojmo – Chrlice A    4-2     Gól –Veselý 2x, Kopr, Balada,

Ve třetím utkání nás čekal čtvrtý tým tabulky. Soupeř se v utkání ujal vedení 1-2. Naši nesložili zbraně a v hektickém závěru otočili nepříznivý stav v náš prospěch na konečných 4-2. Byl to z naší strany vynikající závěr utkání.

Hodnocení turnaje

Jsme rádi, že jsme to dnes zde opět herně i výsledkově zvládli. Velká spokojenost panuje s výkonem celého týmu a to jak zvládli tento víkend odehrát oba turnaje ve Znojmě a zde v Brně. Střelecky vynikal tento víkend Martin Veselý, který vsítil celkem 17 branek.

Děkujeme rodičům za atmosféru a podporu v turnaji.

Trenéři