4. kolo zimní halové ligy starší přípravky

V neděli 25.1. sehrála naše starší přípravka čtvrté kolo zimní halové ligy Lokomotivy Brno. Ve 4 utkáních dokázali 3x zvítězit a jednou remizovat. Po patnácti odehraných zápas, tak přišla první bodová ztráta v turnaji.

Sestava výsledky a hodnocení turnaje

Sestava-

Gólmani -Rytíř, Prycl  obrana -, Duhajská, Garsio, Šereda, útok -Veselý, Kopr, Bernát, Lichevník,Mareček,

Trenéři -   Železný Petr, Veselý Martin,   Vedoucí týmu  Veselá Jana,

1 zápas

IE Znojmo – SK Líšeń    2-0    Gól – Veselý, Lichevník,

V utkání jsme měli mírnou převahu, kterou jsme zužitkovali dvěma rychlými góly a utkání jsme už do konce kontrolovali a dotáhli do vítězného konce.

2. zápas

IE Znojmo – Rosice    2-2  (na p.k. 2-3)     Gól – Veselý, Kopr,

Tento zápas se nám vůbec nevydařil. Hned od začátku jsme prohrávali a náskok museli dotahovat i za stavu 1-2. Nakonec se nám podařilo vyrovnat. Na pokutové kopy jsme totálně selhali, protože jsme neproměnili ani jeden. (Poláček, Lichevník,Bernát,)

3. zápas

IE Znojmo – Mor. Slávie    1-0     Gól – Kopr,

Ani ve třetím zápase se naše hra nezlepšila. Byl to z naší strany neurovnaný zápas, hodně nepřesností v kombinaci. I přes špatný výkon se nám povedlo utkání dotáhnout k vítězství.

4. zápas

IE Znojmo – Loko Dívky    3-2     Gól – Kopr,

Ani ve čtvrtém zápase se naše hra nezlepšila. Soupeřky nás hodně trápily a jejich hra byla velmi dobrá. Stejně tak jako v předešlém zápase se nám i přesto podařilo v utkání zvítězit.

Hodnocení turnaje

Dnešní turnaj nás nezastihl v dobré formě a dá se říct, že to bylo herně naše nejslabší vystoupení zde na turnaji. Špatně jsme kombinovali, v naší hře bylo hodně nepřesností. Pozitivní je, že i přes špatné výkony dovedeme zápasy k vítězství. Doufám, že v dalším kole zde se budeme prezentovat daleko lepším výkonem.

Tradičně děkujeme rodičům za atmosféru a podporu v turnaji.

Trenéři