4.kolo zimní halové ligy mladší přípravky

V neděli 1.2. sehrála naše mladší přípravka čtvrté kolo zimní halové ligy Lokomotivy Tradičně jsme měli v akci dva týmy. Červený a žlutý tým. Oba týmy sehráli představili ve 4 utkáních. Červení 1x remizovali (na pokutové kopy prohráli) a 3x odešli poraženi. Žlutí dokázali 3xvyhráli a v jednom utkání remizovali a následně vyhráli na pokutové kopy

Sestavy výsledky a hodnocení turnaje

IE Znojmo-žlutá

Sestava žlutá: Jan Vystrčil,- Lukáš Kaidl, Petr Nguyen, Matyáš Bernát, Lukáš Matoušek, Filip Prycl ,Vojta Vizingr, Josef Pačuta, . Trenéři  Milan Samek - Martin Prycl,

Zápasy

IE Znojmo žlutá - Drnovice  4:3     Góly - Bernát 3x, Matoušek,

IE Znojmo žlutá- Obřany  3:1   Gól – Bernát 3x,

IE Znojmo žlutá – Loko ,B,  9:2  Gól – Bernát 5x, Prycl 2x Pačuta,Kaidl,

IE Znojmo žlutá – Líšeň   1:1 (p.k.2-1)   Gól – Bernát,   P:K: Prycl, Bernát

IE Znojmo-červená

Sestava červená: Dominik Bence, Zika Daniel, Kafůněk Saša, Nguyen Leoš, Petr Štancl, Lichevník, Oliver Karták, Januz Metaj,         Trenér Milan Zika

Zápasy

IE Znojmo červená – Drnovice  0-6

IE Znojmo červená – Líšeň 0-2

IE Znojmo červená – Šlapanice   2-2 p.k. 1-2)     Gól – Štancl,Kafůněk, p.k. Štancl    nedal Zika, Kafůněk, Lichevník

IE Znojmo červená – Loko B     2-3       Gól – Štancl, Lichevník

Hodnocení žlutý tým

Žlutý tým se výsledkově prezentoval dobře, ve čtyřech zápasech nepoznal hořkost porážky. Ovšem je třeba zmínit, že rozdílovým hráčem na tomto turnaji je Matyáš Bernát pokud je na hřišti je to znát. Nejen že branky dává, ale dokáže je i chystat ostatním spoluhráčům. Dobrý výkon předvedl Vojta Vizingr,kterému chybělo jen vsítit branku z mnoha šancí, do kterých se dostal. Dalším byl nováček na turnaji Pepa Pačuta, který hrál velmi srdnatě a dokázal i vsítit gól. V brance si odvedl svůj standart Honza Vystrčil. U všech ve žlutém týmu je potřeba vyzvednout dobrý pohyb, nasazení a bojovnost.

Hodnocení červený tým

Červený tým se na turnaji hledal, hlavně v prvních dvou zápasech nehrál moc dobře. Chyběl hlavně lepší pohyb a scházela větší bojovnost o míč. Až ve třetím a čtvrtém zápase, se jejich výkon zlepšoval a následně z toho začali padat i góly. Tahounem týmu byl Táďa Lichevník. Premiérově se na turnaji se představil gólman Dominik Bence a útočník Metaj Januz.

Trenéři

Milan Samek, Martin Prycl a Milan Zika