Finálový turnaj Starší přípravky v Brně

V neděli 8.3.2015 odehrála naše starší přípravka finále zimní halové ligy Sportika v Brně. Náš tým skončil na 4 místě a to když v turnaji prohrál pouze jediné utkání v semifinále s týmem ČAFC 2011. V boji o třetí místo remizoval a prohrál až na pokutové kopy s týmem Drnovic. Petr Železný se stal nejlepším hráčem turnaje. Matyáš Bernát  byl nominován do all-stars týmu. Martin Veselý byl naším nejlépe střílejícím hráčem, který vsítil 25 gólů!!!   Gratulujeme!!!!!!!Star ppravka v Brn finle Sportika

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

Prycl Martin,Rytíř Jan, Šereda David,Poláček Patrik,Duhajská Veronika,Železný Petr, Veselý Martin,KoprTomáš,Balada David,Bernát Matyáš

Po základních pěti kolech  se naše starší přípravka  umístila na druhém místě. Na finálový turnaj jsme byli nalosováni do druhé skupiny a za soupeře jsme měli Rajhrad,Rosice,Soběšice,Drnovice .

V první skupině bojovali tyto kluby: Medlánky, ČAFC 2011, Kuřim, Obřany, Líšeň.

Výsledky ve skupině :

IE Znojmo : Rajhrad    2:1   Veselý 2
IE Znojmo : Rosice     3:2   Veselý 1 Železný 2
IE Znojmo : Soběšice 2:1  Železný 2
IE Znojmo : Drnovice  3:1  Veselý 1 Kopr 1 Balada 1

Hodnocení: Svou skupinu jsme vyhráli se ziskem 12 bodů a skórem 10:5. Hráče musíme jen pochválit a to za bojovnost a zodpovědný přístup, se kterým nastupovali do každého zápasu. Pochvalu zaslouží i naši brankáři.

Semifinále

IE Znojmo : ČAFC 2011 2:4  Balada 1, Šereda 1

V semifinále nás čekal ČAFC 2011,  obě mužstva předváděla skvělý fotbal, hrálo se ve svižném tempu a bylo vidět plno krásných fotbalových akcí.

Zápas o 3. Místo

IE Znojmo : Drnovice  2:2     Železný 1, Balada 1

Čekal nás tedy souboj o třetí místo s Drnovicemi. Byl to boj doslova o každý metr hřiště. Nasazení bylo na obou stranách. Každé  mužstvo chtělo vítězství strhnout na svou stranu. Zápas skončil nerozhodně  a o třetím místě rozhodovaly penalty.

Na penalty  - IE Znojmo : Drnovice  0:2

Obsadili jsme tedy nepopulární čtvrté místo.

Petr Železný se stal nejlepším hráčem turnaje
Matyáš Bernát  byl nominován do all-stars týmu.

Odehráli jsme celkem 24 utkání, z toho jsme 19 zápasů vyhráli 1x remizovali a 4x prohráli, prostě skvělý úspěch v této zimní lize, která nám hodně dala a nám trenérům ukázala,  kde je potřeba se ještě zlepšit . Máme radost ,že se naší hráči v takto silné konkurenci neztratili.

Naši nejlepší střelci v turnaji

Veselý Martin 25 gólů,   Kopr Tomáš 13 gólů,   Bernát Matyáš 5 gólů,    Balada David 5 gólů,  Poláček Patrik 4 góly,   Lichevník Tadeáš, Dvořák Martin, Železný Petr, Janda Lukáš po 1 gólu.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem rodičům za spolupráci,  dovoz hráčů na turnaje ,povzbuzování, postřehy a názory.

Děkujeme vedoucí mužstva  Jiřině Veselé za vedení statistik a zápisů z utkání.  Asistentovi Martinovi Veselému za spolupráci.

Poděkování patří také panu Baladovi,Pryclovi a Koprovi za koučování jednoho turnaje kde nás zastoupili .

Ještě jednou děkujeme všem.
Trenéři Petr Železný a Pavel Kučma