logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Starší přípravka v Prosiměřicích

V sobotu 11.4. 2015  odehrála starší přípravka na hřišti v Prosiměřicích mistrovské utkání proti celkům Hrušovan a Prosiměřic.

Sestava,výsledky a hodnocení

Prycl,Rytíř, Duhajská ,Poláček,Šereda,Balada,Janda,Veselý ,Mareček,Lichevník, Bernát.

Výsledky utkání .
  
Hrušovany :  IE Znojmo     1:7     (1:2)    Střelci - Bernát 3,Duhajská 1, Šereda 1, Veselý 2.

Hodnocení zápasu.
 V prvním poločase vyrovnaný zápas a pěkný fotbal z obou stran . V druhé půlce se nám podařilo vstřelit dvě branky, tím se hráči uklidnili a předvedli pohledný fotbal.Postupně jsme přidali další branky a zápas dovedli k vítězství.  Chtěl bych pochválit soupeře že i když ve svém týmu neměl své opory pro nemoc,  snažil se  a bojoval do konce utkání.

Prosiměřice : IE Znojmo   3:8 Střelci -Veselý 2 Bernát 3,Duhajská 1, Balada 1, Poláček 1.
Hodnocení zápasu.
 Po prvním hvizdu rozhodčího jsem pochopil že tento zápas bude pro mé svěřence těžký a to ne kvalitou soupeře, ale rozhodčím který od začátku utkání ukazoval, že je dalším platným hráčem domácího týmu. Některé jeho výroky nechápali hráči, já jako trenér a už vůbec ne rodiče. Naši hráči předváděli svou hru a dokázali že ani rozhodčí je nemůže rozhodit, ač se snažil jak mohl .  Na závěr jedna speciální pochvala pro Davida Baladu, kopal penaltu a pan rozhodčí mu postavil míč dvacet metrů od branky.  To našeho Davida nevyvedlo z míry a penaltu s přehledem proměnil . Chválím všechny hráče za bojovnost a za předvedenou hru .
                                           

trenéři  Pavel Kučma , Martin Veselý a vedoucí mužstva Jiřina Veselá.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři