Mladší přípravka v Prosiměřicích

V sobotu 11.4. 2015  odehrála mladší přípravka na hřišti v Prosiměřicích mistrovské utkání proti celkům Hrušovan a Prosiměřic.

Sestava,výsledky a hodnocení

Štancl Matyáš- Vystrčil Jan,Kaidl Lukáš, Prycl Filip, Baran Ondra, Štancl Petr, Nguyen Petr, Vizingr Vojta,

Výsledky utkání .

Hrušovany - IE Znojmo     3:4     (2:3)    Góly – Baran 2x,Vystrčil, Brzobohatý,
První utkání bylo velmi bojovné dramatické a velmi vyrovnané. V utkání jsme prohráváli 0-1. V poločase jsme vedli 3-2 po góĺech Vystrčila, Barana a Brzobohatého. Ve druhé půli soupeř vyrovnal na 3-3. Vítěznou branku vsítil Ondra Baran ve 23 minutě.

Prosiměřice -IE Znojmo   9:2 (3-2)   Góly –Brzobohatý, Vizingr,
Druhé utkání proti domácímu týmu bylo vyrovnané jen do poločasu. Ve druhé půli nás domácí přestříleli. Byla škoda, že soupeř nepouštěl do hry většinu svých svěřenců a hrál jen s vybranými hráči na výsledek a podle toho utkání i dopadlo.

Všichni naši hráči bojovali a hráli s velkým nasazením.

Trenéři Luboš Kaidl, Martin Prycl       vedoucí mužstva Soňa Samková.