Mladší přípravka v Dobšicích

Sestava,výsledky a hodnocení

sestava: Vystrčil Jan, Kaidl Lukáš, Nguyen Petr, Baran Ondřej, Vizingr Vojtěch, Prycl Filip, Horecký Tomáš, Mikulášek Jakub

IE Znojmo - Dobšice 2:10 góly: Vizingr, Baran

IE Znojmo - Tasovice 2:11 góly: Vizingr, Baran

Výsledky neodpovídají průběhu hry, byly to vyrovnané zápasy, kluci hráli pěkný fotbal, rozhodl terén. Umělá tráva nám vůbec neseděla a jde vidět na klucích, že je sezona již dlouhá, a už jím dochází síly a začíná nám chybět nadšení a bojovnost. Kluci podali slušný výkon, ale soupeři byli dnes kvalitní a udolali nás silou. V posledním kole sezóny nás čekají dva soupeři s kterými by jsme mohli odehrát zápasy, které by mohly kluky opět povzbudit. Kluci hráli jste dobře, není důležité kolik gólů dostaneme, ale kolik jich zvládneme dát. Jste borci a příští zápasy do toho dáme vše a  nastřílíme spoustu gólů, budeme se bavit fotbalem a vyhrajeme.

Trenéři: Prycl Martin, Kaidl Luboš