Mladší přípravka v Polánce a Oblekovicích

V pátek 29.5.a v sobotu 30.5. se naše mladší přípravka utkala v posledních kolech svých skupin okresní soutěže

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje

Turnaj Polánka:

Červený tým: Štancl Matyáš,Mlátilík Matěj,Zika Dan,Pujati Martin,Kolář David,Daněk Filip,Bence Dominik,Kafůněk Saša

Červení-Žlutí   4:6   góly:Zika,Bence 2,NGuyen Leoš

Červení-Polánka   7:1   góly:Daněk,Mlátilík 2,Kafůněk 3,Bence

Červení-Blížkovice   0:6

Dnešní turnaj vyšel klukům až na zápas s Blížkovicemi,kde i přes šance nedali gól,vcelku dobře. Žlutému týmu vstřelili 4branky a Polánce  dokonce 7branek. Vítězství je určitě cenné,kluci to odbojovali s nadšením,důrazem a nasazením. Byl to pro ně poslední turnaj letošní sezóny a teď nás čeká odpočinek. Kluci makali jste celou sezónu,díky.

Žlutý tým: Štancl Petr,NGuyen Petr,Kaidl Lukáš,Veselý Martin,Horecký Tomáš,Šmerda Pavel,Došla Ondřej,Matoušek Lukáš

Žlutí-Červení   6:4   góly:Matoušek 2,Horecký 2,NGuyen Petr,Kaidl

Žlutí-Blížkovice  2:5   góly:Matoušek,NGuyen Petr

Žlutí-Polánka   9:4   góly:Horecký 2,Štancl Petr,Matoušek 4,Veselý,Šmerda

Dnes je to pro kluky jedna velká pochvala,kromě druhé půlky s Blížkovicemi,kde jsme zkoušeli zapojit více i našeho úplného nováčka Ondru,který na to,jaký měl strach to zvládl krásně,jsme vyhráli všechny poločasy. Některé góly si kluci poslali až do prázdné brány a předvedli  něco,co se nevidí ani u dospělých. Paráda!!! Pochvala celému týmu,Tom se zlepšuje ohromným tempem,Martin dnes bojoval a mile mě herně překvapil,nejlepší turnaj jaký jsem viděl u Lukyho Matouška,vzadu zkušeně Lukyn s Buenem,Pavlík tam nakonec gól taky dostal a vzadu bombér Šantyk. Kluci jen neusnout na vavřínech a pokračovat,byla to opravdová paráda.

Děkujeme rodičům za dovoz,fandění a věříme,že jim to kluci vrací. Šantykovi dík za pískání,dnes zaslouží 11.

Turnaj Oblekovice:

Bílý tým: Štancl Petr,Vystrčil Jan,Kaidl Lukáš,NGuyen Petr,Jaskula Petr,Voldřich Marek,Morovič Viktor,Mikulášek Jakub,Prycl Filip,Baran Ondřej,Vizingr Vojtěch

Bílí-Přímětice   16:4   góly:Prycl 4,Jaskula 2,Voldřich,Morovič,NGuyen Petr,Mikulášek 4,Vizingr 2,Baran

Bílí-Štítary   16:1   góly:Prycl 2,Morovič 4,Vizingr 3,Kaidl,Mikulášek 2,Jaskula,Vystrčil 2,Voldřich

Dnes jsme nastoupili v silném složení,soupeři byli celkem malí a výsledky v tomto případě nebyly vůbec důležité. Chtěli jsme hlavně aby kluci zkoušeli kombinovat,tak jak jim to jde na tréninku,a musíme podotknout,že jim to šlo na výbornou. Gól si dal úplně celý tým,což se počítá. Když budeme hrát takovou hru i v budoucnu,tak se nás kluci budou soupeři bát. Byly to poslední zápasy sezóny, klukům ročník "06" přejeme hodně štěstí v přechodu do starší přípravky a "07" budou,věříme,výsledkově ničit soupeře v příští sezóně.

Velké poděkování všem rodičům-BEZ VÁS BY TO NEŠLO!!!!!!!

Kaidl Luboš

Trenéři: Samek Milan,Samková Soňa,Prycl Martin,Zika Milan,Kaidl Luboš