14. kolo FK Znojmo A – Zastávka 3:0 (1:0)

Branky: 31´ Kafka, 56´ + 60´ Ostrý

Sestavy a hodnocení utkání

FK Znojmo:

Vítámvás – Kafka, Šťáva, Kubošný – Svatoš, Zimek, Železný (79´ Bálka), Dufek – Procházka (86´ Doubek), Černý (77´ Dušek), Ostrý (89´ Burda)

Zastávka:

Balčirák – Syrovátka(65´ Houser), Oprchal, Kronek, Brychta, Šmarda, Hvězda, Nešpůrek, Reiter, Foral, Herman

Trenér Jarda Ludvík

Dnes musím před kluky jenom smeknout. Od úvodního hvizdu šli nekompromisně za svým. Bylo jich plné hřiště, navíc k tomu přidali skvělé nasazení a touha po vítězství na nich byla obrovsky vidět. Opět se ukázalo, že záleží jenom na nich. Pokud jsou schopni soustředit se na sebe a k zápasu přistoupit naplno celých 90 minut, tak potom výsledky přijdou. První půli jsme dokonale ovládli, soupeř byl pod neustálým tlakem, bohužel jedna vstřelená branka byla oproti šancím málo. Do druhé půle jsme vstoupili stejně dobře, hosté sice na začátku zahrozili po rohovém kopu svoji jedinou šancí, ale Vítámvás skvěle kryl. My jsme postupně stupňovali svůj tlak, jehož výsledkem byly 2 krásné branky a několik nevyužitých velkých šancí, kdy se mezi dvougólové střelce mohl mimo jiné zapsat i Kafka a Černý. Celé mužstvo dnes utkání skvěle zvládlo v defenzivní části, kdy jsme soupeře ze hry vůbec do ničeho nepustili, ale i přes tento kolektivní výkon musím ještě vyzdvihnout Kafku s Kubošným, protože ti neskutečně ovládli naši polovinu hřiště.

Naprosto zasloužené vítězství, navíc podpořené obrovskou chutí.

Teď ale přijde ten nejtěžší úkol…Uvědomit si, že takový výkon bolí a sám se opakovat nebude…A proto nás čeká v dalších zápasech náš nejtěžší soupeř…MY.