Trenéři FK - Profi Gips 7:3

Góly: Pidra, Pryclík 3, Balda, Laťas, Kučmis - Drda 2, Bednič

V pátek 9.6. se opět odehrál zápas roku utkání trenérů FK proti firmě Profi – Gips.

Hřiště Oblekovice. Havní rozhodčí Luboš Kaidl.

Komentář k utkání

V pátek 9.6. se opět odehrál zápas roku. Na toto utkání se diváci každoročně velice těší a návštěva tomu odpovídala,Dufik odešel ze zápasu asi po třech minutách s tím,že před tolika diváky se mu třesou kolena a nezvládne to.Hold tento zápas není áčko.Trenéři hráli o své první vítězství,kluci z PG měli na dosah zlatý hattrick.Od začátku se jelo na krev a bylo to vyrovnané utkání.Však jen do té doby,než bezchybný rozhodčí pískl PG první ofsajd,ukázal kdo je pánem na hřišti a od toho okamžiku bylo na hřišti jen jedno mužstvo-Trenéři. První gól Pryclíka nahlodal soupeře ještě víc a když za chvíli podruhé udeřil Pidra,bylo skoro vymalováno.Drda sice mínil na hřišti chcípnout,ale vzadu to zkušeně na svůj věk řídil mladý Kalimero.Když ještě v první půli stihl dát druhý svůj gól nechytatelnou pumelicí Pryclík,odešel z brány PG Dan Kubále s hláškou "stojím tam jak hruška"nebo"nechytnu ani hrušku",teď nevím,ale výstižné oboje.Drdovi se do konce půle podařilo ještě snížit a na občerstvení se odcházelo za stavu 3:1.Druhou půli zahájili PG s Drdem v bráně a náporem na hřišti.V tomto úseku hry rozhodl o výsledku náš rozdílový hráč-Přema.V bráně předváděl zákroky odkoukané od Viktora(ne od svého syna,ale legendárního brankáře Dukly)a přiváděl hráče PG k šílenství. Jen Bulda poslal na bránu sedm osm střel,mezi tyče nemířila myslím ale ani jedna,čímž se proflakuje jedna důležitá věc.Poznáme to podle střelců PG,dovoleno střílet branky měli pouze šéfové firmy a tím že Šantyk byl trenér, je okruh střelců zúžen pouze na zbylé dva,zbytek ani ťuk.Jestli byla taktika správná,musíte posoudit sami. Další branku trenérů vsítil Laťas,důležitější v jeho případě,ale je,že k údivu úplně všech přítomných,nebyl v ofsajdu!A to za celý zápas.Tento gól byl pro Drdu jako červený hadr pro býka.Opustil bránu a vlétl do hry s ještě větším odhodláním a všichni musíme uznat,že vzápětí vstřelil nejkrásnější branku utkání do šibenice.Hrdinové utkání byli ale na druhé straně soupeře!PG školácky otevřeli obranu a Pryclík dovršil hattrick z kterého měl větší radost než Ronaldo z vítězství v LM,oprávněně,to už s PG bylo opravdu nahnuté a aby zápas neztrácel smysl,rozhodoval trenér trenérů -Sam-jestli nehrát o dva až tři hráče míň.Nakonec vyhrála varianta poslat na hřiště,ještě onehdy hráče přípravky, Marka Balíka a Mildu Železnýho. Zbytečné starosti, Mara přidal další branku. Bednič sice opět za chvíli korigoval,ale poslední slovo měl kdo? No jasně že trenéři!Snajpr s čichem na góly a výběrem místa Kučmis,zakončoval s ledovým klidem a až unuděným výrazem ve tváři.Sam nakonec ani nesáhl ke svému největšímu trumfu v sestavě - Dárlovi, který argumentoval tím,že proti takovému soupeři nebude potit dres. Konec zápasu se blížil a hráči PG silně požadovali po rozhodčím nastavení dvakrát patnáct minut. Nejaktivnější z nich byl Rohák, což je nepochopitelné,protože jsem myslel,že má trenéry radši v hospůdce než na hřišti,ale budiž,je to ještě mladý kluk který nerad prohrává. Slavnostní ukončení zápasu a písknutí do píšťalky připadlo Šantykovi. Poté začaly oslavy s pohárem plným vody,ano čtete dobře vody,ne šampus.Jsme profesionálové každým coulem.

Chlapi z PG nachystali nádherné bohaté pohoštění za které jim patří velký dík. Za rok nashledanou.