Předehrávka jarního kola IE Znojmo dorost - Dyjákovice 4-1

IE Znojmo dorost - Dyjákovice  4-1 (4-0)

V předehrávce jarního kola jsme na svém hřišti přivítali celek Dyjákovic.

Na trávník vyběhla sestava ve složení

Jelínek – Raindl,Čech , Kir, ,- Kováč, Sedlák, Soukup, Šperl, Dufek,- Drmota , Zimek,
Střídání – Kafka,Benda,Zmeko,Doubek,

Naši kluci začali aktivně už od úvodních minut. Ve 14 minutě vystřelil Šperl z 25 metrů a po gólmanově zaváhání vedeme 1-0. O chvíli později si na Dufkův roh naskočil Zimek a zvýšil na 2-0. Poté jsme zahodili několik šancí. Až po akci Zimka a přihrávce z křídla se na zadní tyči ocitl Drmota sám a bez problémů proměnil 3-0. Ke konci první půle spolupráce Zimek, Drmota slavila opět úspěch, Drmota tváří v tvář před gólmanem nezaváhal 4-0.
Ve druhé půli se naši mladíci nechali ukolébat čtyřgólovým vedením a přenechali iniciativu soupeři. Ten hned v 50 minutě snížil na 4-1. Po tomto gólu nadále hosté přehrávali naše hráče a vytvořili se několik dalších gólových šancí. Ke změně skóre však již nedošlo.

Samek Jiří trenéra
První půle z naší strany snesla měřítko. Bohužel druhá půlka byla katastrofální,pokud by tady hrál kvalitnější soupeř mohlo utkání doposud úplně jinak. Takže jsem spokojen jen se ziskem 3 bodů což byla v domácím prostředí povinnost.

Soukup Lukáš  (v 56 minutě střídající záložník)
Naše hra se mi nezdála tak špatná z pohledu hráče,který je na hřišti,teď z lavičky to vidím úplně jinak.