logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

23 kolo Hostim - IE Znojmo B 3-4

Hostim - IE Znojmo B  3-4 (2-2)

Gól - Holzbauer, Mossmer, Ostrý, Hagenhofer,

V neděli 23.5. jsme zajížděli do Hostimi.

Nastoupili jsme v sestavě:
Polášek - Doválel, Petrla, Pavelka, Poláček - Holzbauer(71' Vyorálek), Mossmer, Ostrý(55' Kalina), Pojer Michal(46' Hagenhofer) - Urválek, Pojer Miloš


Celý zápas se odehrával v naší režii, zatlačili jsme domácí na jejich polovinu a "bušili" do jejich zahuštěné obrany.Oni se soustředili na rychlé protiútoky, kdy po získání míče okamžitě přenesli hru na naši polovinu a snažili se o rychlé zakončení.
V 15.min. nás dostal do vedení Holzbauer, ale po odraženém míči po rohu domácích bylo vyrovnáno. V 30.min. předvedli krásnou akci na jeden dotek Poláček s Petrlou a druhý jmenovaný poslal do šance Mossmera, který s přehledem zvýšil na 2:1. Těsně před koncem první půle přišel naprosto zbytečný faul Petrly ve vápně a domácí vyrovnali z pokutového kopu na poločasové skóre 2:2.
Hned na začátku druhé půle poslal krásný nadýchaný centr Pavelka přímo na hlavu Ostrého, kterému stačilo ji jen nastavit a vedeme 3:2. Po další křídelní akci se před obránce dostal Hagenhofer a zvýšil s přehledem na 4:2. Domácí se ale i přes tento nepříznivý stav nevzdávali a snažili se o zkorigování výsledku, což se jim těsně před koncem zápasu podařilo a snížili na konečných 4:3.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Škoda naší slabé agresivity v soupeřově pokutovém území a většího klidu v koncovce, protože šancí jsme si opět vytvořili hodně, ale nedaří se nám je proměňovat. Domácí tým zahrál dobrý zápas a potvrdil svůj výborný výkon z našeho hřiště z podzimní části. Myslím si, že do 3.třídy určitě patří a věřím, že se zachrání.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři