21.kolo FK Znojmo A dorost - Moravský Krumlov 3:2 (1:0)

Sestava a hodnocení utkání

Rehberger M.-Novotný,Bastl,Rehberger T.,Bohdálek,Balík,Blažíček,Lehocký,Pěnkava,Krejčí M.,Pospíchal.
Náhradníci : Krejčí P.,Servit E.,Trochta,Procházka,Wrana.

Řekli po utkání : Železný , Kalina

Tento zápas ze silným soupeřem z Krumlova kluci zvládli. Každém domácím zápasu připomínáme klukům ať soupeř od první minuty cítí, že hraje venku. Kluci to dodrželi a vytvořili jsme si hodně příležitostí ale v prvním poločase se ujala jen jedna. Po našem rohovém kopu se odražený míč dostal k našemu nejmladšímu hráči Marku Balíkovi, který si balon zpracoval a krásnou střelou prostřelil hostující obranu. V druhém poločasu přišel na trávník náš útočník Peťa Krejčí a hned ho bylo plné hřiště a dělal hostujícím obráncům velké problémy. Po faulu na něj odpískal rozhodčí penaltu a balon si vzal za stavu 1:1 opět Marek Balík a s přehledem penaltu proměnil. Na 3:1 zvyšoval Peťa Krejčí po nádherném pasu od Ladě Bastla, kdy po samostatném úniku s přehledem zakončil. Škoda, že jsme si závěr zápasu trošku zkomplikovali kdy po naší hrubé chybě zkušených hráčů ( Bastl,Rehberger T.) soupeř v 82 minutě snížil na 3:2. Dnes byli našimi nejlepšími a rozdílovými hráči mladík Marek Balík a zkušený Peťa Krejčí. Dobrý zápas ještě odehrál mladý Michal Wrana, Který nastoupil v druhém poločasu. V útoku nás mile překvapil Tomáš Pěnkava, když na tomto postu hrál poprvé. Na klukách je vidět, že je fotbal baví. Vidíme to i na trénincích, což si myslíme, že je základ našeho úspěchu. Jen tak dále.