logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

22.kolo Višňové A - FK Znojmo A dorost 3 : 3 (0:2)

Gól – Budra 2x, Bastl,

Sestava a hodnocení utkání

Sestava: Rehberger M.-Novotný,Bastl,Rehberger T.,Servit E.,Balík,Bohdálek,Krejčí M.,Pospíchal,Pěnkava,Krejčí P.
Náhradníci : Železný,Burda,Lehocký,Servit Š.,Procházka

Řekl po utkání trenér : Železný , Kalina

Do tohoto zápasu jsme vstoupili nesoustředěně a mysleli jsme si, že pro bodový úspěch nemusíme nic udělat, že to příjde samo. Domácí tým nás z tohoto omylu vyvedl hned v prvních deseti minutách, když dvakrát skóroval. Bylo to po hrubých chybách naší obrany. Po těchto obdržených golech jsme začali konečně hrát ale bylo to pouze po velké vápno a vytvořili jsme si pouze jedinou šanci kterou jsme neproměnili. V prvním poločase jsme toho moc nepředvedli. Na začátku druhého poločasu jsme dostali třetí branku a vypadalo to s námi na ručník a hlavně na velký debakl. Náš tým nastartoval až příchod dnes našeho nejlepšího hráče Jana Burdy, který odehrál tentýž den výborný zápas za A tým mužů. Svými dvěma góly pomohl týmu k zisku jednoho bodu. Třetí náš gól přidal pěknou hlavičkou Laďa Bastl. Oceňujeme, že se za stavu 0:3 kluci nepoložili a odcházeli ze hřiště ze vztyčenou hlavou a s bodovým ziskem.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři