23.kolo Tasovice - FK Znojmo A dorost 1:9 (0:3)

Góly – Blažíček 2x, Pěnkava 2x, Krejčí M., Procházka, Balík, Škubal, Bohdálek,

Fiala-Servit E.,Rehberger T.,Novotný,Balík,Škubal,Lehocký,Bohdálek,Pěnkava,Blažíček,Krejčí M.
Náhradníci : Hega,Wrana,Železný,Trochta,Procházka

Řekli po utkaní trenéři : Milan Železný , Lukáš Kalina

Začátek zápasu jsme vůbec nezvládli. Kazili jsme jednoduché nahrávky a vůbec se nám nedařilo v koncovce. První gol jsme dali asi ve 30 minutě. Potom se už kluci uklidnili a začali hrát svojí hru. První poločas jsme vyhráli 3:0, když dvě branky vstřelil Tomáš Pěnkava a jednu dal Jarda Blažíček. V druhém poločase jsme udělali několik změn. Do hry naskočili mladí kluci ročník 2001 a bylo na nich vidět, že to bylo velké oživení našeho mužstva. Hovoří o tom výsledek druhého poločasu 6:1. Střelecky se v druhém poločase prosadilo šest hráčů - Jarda Blažíček,Rosťa Procházka,Marek Balík,Ota Škubal,Michal Krejčí a premiérový gól v našem dresu se podařilo vstřelit Kamilovi Bohdálkovi.
Ještě musíme dodat, že dneska hodně dorostenců celkem osm šlo hrát za A a B muže, což je super. Na závěr bychom chtěli říct, že toto mužstvo co dnes hrálo v Tasovicích nemělo ani jednoho dorazového dorostence a můžeme být rádi, že jsme schopni složit mužstvo z mladých kluků i na příští sezonu.