13.kolo FK Znojmo dorost B – Hrušovany 3:0 (0:0)

Góly – Částek, Novotný, Palo,

Fiala-Trochta,Servit E.,Škubal,Železný,Bohdálek,Novotný,,Procházka,Lehocký,Wrana,Částek
Náhradníci : Říháček, Balík, Vopravil,Palo

Řekl po utkání trenér : Železný

Naší mladíci odehráli asi svoje nejlepší utkání. Soupeř z Hrušovan se sice nachází na posledním místě tabulky ale hráli velice dobře. Na našem mužstvu šlo vidět, že je to dnes baví a šli všichni za tímto vítězstvím. V prvním poločase jsme měli několik možností skorovat ale bohužel jsme šance neproměnili a poločas skončil remizou 0:0. Na začátku druhého poločasu nás podržel dvěma zákroky dnes výborně chytající náš brankář Ondra Fiala a myslím si, že to bylo dnes kličové pro toto vítězství. Hned po těchto šancích soupeře jsme totiž vstřelili dva goly. V závěru zápasu jsme přidali pojistku na 3:0. První gol vstřelil po vynikajícím centru Vojty Lehockého hlavičkou Luboš Částek. Druhý gol pro něho v našem dresu premiérový dal Paťas Novotný po krásném pasu od našeho kapitána Milana Železného a třetí gol přidal Zdeněk Palo do prázdné brány po střele Marka Balíka.
Velké díky patří klukům, kteří dnes byli jak v nominaci za A dorost a pak ještě šli hrát za B dorost. Dnes byl naším nejlepším hráčem brankář Ondra Fiala, který náš tým několikrát podržel a udržel si čisté konto. Ještě jednoho hráče bych chtěl pochválit a tím je náš žák ročník 2002 Ota Škubal, na levém obránci si vedl jak zkušený mazák. Ale dnes chválím úplně všechny za předvedený výkon.

Pozor změna tréninku - Středa, Čtvrtek v 17:00 sraz na hřišti FK Znojmo !!!