5.kolo Krajské přípravky mladší

Další kolo krajské soutěže mladších přípravek jsme tentokrát odehráli v sobotu 22. 10 2016 na hřišti 1.SC Znojmo v Husových sadech. Soupeřem nám byl domácí tým SC Znojmo a tým FC Kuřim.

Sestava, výsledky a hodnocení

Polášek Lukáš, Ludvík Matyáš - Částek Martin, Částek Ondřej, Varga Patrik, Vašíček Nicolas, Říha Tomáš, Železný David, Marečková Denisa, Veselá Jana, Vyroubal Adam.

FK Znojmo 1.SC Znojmo   8:11  ( 4:4 )

Góly - Vašíček 3, Veselá 2, Částek Ondra 2, Ludvík.

FK Znojmo  - FC Kuřim        13:8   ( 7:2 )

Góly - Vašíček 4, Železný 3, Částek Ondra 3, Veselá 2, Marečková

Trenér Leoš Ludvík

Oba naše zápasy byly velmi dobré. První utkání bylo určitě z obou stran velmi kvalitní se spoustou pěkných akcí. Vedli jsme dokonce 7:4, ale nebylo to poprvé, co nás zradily individuální chyby a soupeř toho dokázal náležitě využít. Zatím nejsme schopni se koncentrovat na celý zápas a jakmile vedeme, tak často dochází k uspokojení a pak již nejsme schopni vrátit se do tempa. Do druhého zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy se ujali třígólového vedení. Opět ale došlo ve druhé půli k naší nekoncentrovanosti a soupeř nás začal dotahovat, ale tentokrát jsme měli takový náskok, že jsme utkání dovedli do vítězného konce. I přesto musím všechny hráče pochválit za bojovnost v obou zápasech, jen doufám, že už se nám nebude  stávat, že když jsme lepším týmem, tak se začínáme porážet jenom svojí "NEHROU".

Trenér Leoš Ludvík