logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

FK Znojmo na ME dívek do 17 let v Plzni

Náš klub uspořádal v úterý 2. 5. zájezd na ME dívek do 17 let v Plzni. Šlo o to podpořit nejen naší reprezentaci, ale hlavně vidět na vlastní oči naší skvělou odchovankyni Andreu Staškovou, která jako kapitánka české reprezentace vedla náš národní tým v úvodním utkání proti Francii. Měli jsme tak možnost vidět slavnostní zahájení ME a užít si skvělou atmosféru, která na stadiónu panovala. V Plzni padl divácky historický rekord národního týmu v ženském fotbale a my měli možnost společně s více než 10 .000 diváky vidět bojovné a dramatické utkání ve kterém náš tým nakonec odešel poražen 1-2.

Podpořit Andreu kromě rodinných příslušníků jeli také naši trenéři, kteří se podíleli na jejím fotbalovém růstu dále pak spoluhráči a kamarádi z klubu. Po samotném utkání jsme měli možnost se s Andou osobně setkat. Po rozhovorech pro média nám věnovala své chvíle. Se všemi se ochotně fotila a našim nadějím z přípravek a minipřípravek rozdávala svoje fotografie s podpisy. Naší benjamínci jí naopak na památku věnovali transparent, který speciálně na toto utkání pro Andu vyrobila paní Jiřina Veselá. Ten po celou dobu utkání vysel na hlavní tribuně v sektoru H.

Zájezd i samotné utkání si všichni přítomní náležitě užili!!!

Na závěr patří poděkování naší Andě, že díky ní dosáhl Oblekovický fotbal velkého úspěchu.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři