logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Starší přípravka FK Znojmo první na Ondrášovce Cupu

Starší přípravka FK Znojmo první na Ondrášovce Cupu

Ve čtvrtek 13.září se naše starší přípravka roč. 2009 a mladší zúčastnila velmi kvalitně obsazeného předkola Ondrášovky Cupu ve Ždáru nad Sázavou. Náš tým dokázal všechna utkání vyhrát a probojoval se do hlavní části tohoto turnaje. Velká gratulace !!!!!!!

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava

Ludvík Matyáš,- Marečková Denisa, Varga Patrik, Jakeš Oliver, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Železný David, Vaselá Jana, Železná Natálie, Samek Milan, Chaloupka Dominik,

Výsledky

FK Znojmo – Telč 4:2

Gól – Vyroubal, Vašíček, Železná 2x,

FK Znojmo – HFK Třebíč 5:1

Gól – Vyroubal, Vašíček 2x, Železný, Chaloupka,

FK Znojmo – Velké Meziříčí 6:0

Gól – Vyroubal, Vašíček 2x,Veselá, Marečková, Varga,

FK Znojmo – Ždár nad Sáz. 3:2

Gól – Vašíček, Železný 2x,

FK Znojmo – Hlinsko 3:1

Gól – Vyroubal, Vašíček, Samek,

FK Znojmo – Bedřichov 9:0

Gól – Vyroubal 2, Železný, Chaloupka, Varga 3x, Marečková 2x,

Hodnocení turnaje

Tento turnaj jsme výsledkově i herně zvládli opravdu na výbornou. Před turnajem jsme vůbec nevěděli co od týmů s kterými se běžně nepotkáváme vlastně očekávat. Náš tým však hrál to co je mu vlastní a jsme opravdu moc rádi, že jsme nezklamali. Ve všech zápasech jsme hráli koncentrovaně s chutí a zodpovědně a to se nakonec projevilo na konečném prvním místě. Asi nejdramatičtější bylo utkání s domácím týmem ze Ždáru, ve kterém jsme vedli 2:0 soupeř však stihl dvěma střelami z dálky srovnat, ale poslední slovo měl Nicolas Vašíček a pohotovou střelou pravou nohou rozhodl, že v tomto turnaji jsme bodově nezaváhali. Všichni hráči hráli přesně to co jsme od nich očekávali a drželi celý turnaj týmový duch a bylo jedno, kdo byl v dané chvíli na hřišti a každý zápas si opravdu užívali a byl to bezesporu výborný turnajový den. Dnes nebudeme chválit a hodnotit jednotlivé hráče. Každý si odehrál to svoje a hlavně proto jsme zde v turnaji dokázali zvítězit.

Náš tým se tak s největší pravděpodobností probojoval na turnaj 10.10. do Hradce Králového, kde by se měl utkat s týmy jako Liberec, Jablonec , Pardubice, Hradec Kr. a další. Takže se všichni moc těšíme na další konfrontaci s těmito týmy.

Trenéři Milan Samek a Leoš Ludvík

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři