6.kolo FK Znojmo Dívky - Únanov 1 : 1 (0:0)

Gól: Veselá Jana

V sobotu 18.5.2019 odehráli děvčata další kolo svojí soutěže.Tentokrát jsme zajížděli do Únanova.

Sestava:

Lavingrová - Suchá ,Kučerová , Košická , Kapaňová , Sáblíková , Čaňková P. , Veselá , Marečková , Čechová , Čaňková K., Langmannová , Martínková.

Vstup do dnešního zápasu byl z naší strany hodně vlažný. Holky se s klukama docela natrápily. Dnes jakoby holky byly zakleté, nedařilo se nám dostat do tempa a hrát na co jsme od holek zvyklí. Tropily jsme spousty chyb a někdy úplně nesmyslných. Poločas jsme uhrály za stavu 0:0.  I když vyložené šance jsme zahodily. Do druhého poločasu jsme s děvčaty o přestávce probraly jejich chyby  a bylo vidět že holky moc chtějí zase vyhrát. Dnes k tomu měli velikou motivaci. Chtěli dát dárek k narozeninám svému trenérovi Pavlovi Kučmovi. Jak už to bývá když nedáš, dostaneš !!  Chyba v obraně nás stála jeden gól od soupeře. Holky ale sebraly všechny svoje síly co jim zbyly a bojovaly .Jenže gól ne a ne  vstřelit. V posledních 5 minutách zápasu se do útočné pozice dostala Janča Veselá a donutila brankáře soupeře udělat chybu. Rozhodčí odpískal  pokutový kop. K míči si stoupla právě Janča Veselá .Na hřišti zavládlo ticho a s napětím jsme všichni sledovali jak šanci využijeme. Přes postavenou zeď soupeřových hráčů  s velkým přehledem Janča nadzvedla míč a vymetla pravý horní roh soupeřovi brány. Na hřišti propukly veliké ovace  a stejně tak v našich fanouškovských řadách. Do konce poločasu už se stav nezměnil a holky si odvážejí cennou remízu a zasloužený bod do tabulky.

Trenéři Pavel Kučma , Veselá Jiřina , Kamil Lavingr ,zdravotnice Liduška Škrabalová