Okresní kolo starších přípravek v Pavlicích

V neděli 19.5.2019  dostali nabídku odehrát dvojutkání starší přípravky  naše děvčata v Pavlicích místo kluků FK Znojmo modrá.

Sestava, výsledky a hodnocení

Tuto možnost jsme rádi uvítali a zapojili jsme do zápasu naše nováčky  a nejmladší děvčata doplněné zkušenějšími hráčkami. Holky se na utkání těšily a podle toho se odvíjela předvedená hra. Hrály jsme kombinační fotbal, který holky zakončovaly i gólově.

Sestava:

Juli Lavingrová, Eliška Šmerdová, Bibi Reichardtová, Lucka Kapaňová, Gabča Langmannová, Terka Doválelová, Kačka Suchá, Denča Marečková, Kačka Čechová, Anička Hesová, Petra Čaňková

FK ZNOJMO DÍVKY  - PAVLICE   9 : 2  (5:1)

Góly:  Denča Marečková 2x, Petra Čaňková 2x, Kačka Suchá 3x, Terezka Doválelová 2x.¨

FK  ZNOJMO DÍVKY  - PAVLICE   13 : 3   (5:2)

Góly :  Kačka Suchá 3x, Anička Hesová 1x, Bibi Reichardtová 2x, Eliška Šmerdová 2x, Gabča Langmannová 1x, Kačka Čechová 1x, Petra Čaňková 2x a 1x skórovala i naše gólmanka Julča Lavingrová.

Do druhého utkání jsme udělali změny v sestavě a o góly se podělily i naše nejmladší holky. Zkušenější hráčky jim dávaly finální nahrávky do zakončení, které holky proměnily. Dnes chválíme všechny děvčata za týmový výkon a rodičům děkujeme za dovoz holek na utkání.

Trenéři: Kučma, Lavingr a zdravotnice Liduška  Škrabalová.