logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

FK IE Znojmo B – Mikulovice 3:2 (0:0)

Branky: 52´z p.k. + 72´Bálka, 62´Poláček – 85´+ 90´z p.k. Rožnovský

Sestavy a hodnocení utkání

IE Znojmo B:

Kotáb – Kafka, Poláček, Doubek – Horák, Blažíček, Šťáva, Benda(73´Doválel) – Kropáček, Bálka, Németh(67´Pavlík)

Mikulovice:

Elis – Fiala Radim, Franc, Semotam, Polický, Fiala Antonín, Rožnovský, Krčmář(7´Ambrosek), Holčapek, Bártl, Šálek(82´Fiedler)

Trenér Jadra Ludvík

Dnes musím jednoznačně kluky pochválit. Přístup a nasazení k utkání bylo vynikající, navíc na nich byla vidět obrovská chuť a to je ten důvod, proč tuto dřinu podstupují, tedy aspoň doufámJ…to jsou přesně ty chvíle, kdy jsem rád, že můžu být součástí tohoto týmu a v tomto případě vůbec nezáleží na výsledku zápasu.

Hosté dnes přijeli vyloženě s defenzivní taktikou a my jsme se s tím celou první půli nedokázali vyrovnat. „Bušili“ jsem do plných a hosté zlobili rychlými protiútoky. Do kabin se šlo proto se zaslouženou dělbou bodů. V přestávce jsme si vysvětlili kudy povede cesta a kluci to vzali za své a bylo to hned vidět. Hosty jsme začali přehrávat, byli jsme daleko lepším týmem a z toho pramenili naše šance. Zaslouženě jsme se dostali do tříbrankového vedení, ale bohužel místo abychom přidali v závěru, kdy hosté hráli vabank, čtvrtou branku, tak jsme udělali hloupou a školáckou chybu při přímém kopu a bylo sníženo. Dostali jsme se zbytečně pod velký tlak, který hosté zúročili ještě v poslední minutě v další branku. I přes tento nešťastný závěr jsme dnes nad těžkým soupeřem zaslouženě zvítězili, navíc po vynikajícím výkonu.

Celé mužstvo musím dnes znovu pochválit, ale vyzdvihnu ještě více 2 dorostence – Németha, který jak moc doufám a přeji si, pochopil, že to s ním myslím jenom dobře a na své poměry zápas neskutečně odmakal a Blažíčka, který opět dokázal, že je velkou budoucností našeho klubu a jeho výkon byl prostě vynikající. Chtěl bych se ještě zmínit o Marku Bálkovi, to je hráč, který dostává každý zápas ode mě těžkou „čočku“, ale na druhou stranu si bez něho nedovedu mužstvo představit. Jsem rád i za něho, že dnes vstřelil 2 krásné branky a doufám, že si ještě více vezme něco z toho, co mu říkámJ.

Chtěl bych touto cestou poděkovat ještě hostujícímu brankáři Marku Elisovi, před kterým smekám „pomyslně“ klobouk nejen za to, jaký je skvělý brankář, ale hlavně za to, jak dokáže v klidu, bez emocí, ale hlavně naprosto férově zhodnotit situaci, kritický okamžik, zápas. Těchto lidí už je dnes ve fotbale velmi málo a většina lidí motajících se kolem fotbalu, by si z něho měla vzít příklad a i já jsem rád, že tohoto borce znám.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři