Únanov:
Pikart - Meister, Vlk David, Tunka, Bulín - Sivera, Stuchlík, Dočekal(80´Khýr), Čech - Vlk Martin, Holub

IE Znojmo B:
Kotáb - Kafka, Poláček, Doubek - Bálka, Mössmer, Šťáva, Ostrý (76 Doleček) - Kropáček, Samek (46´Németh), Procházka (66´Benda)

Dnes mělo utkání pro mě zvláštní nádech. Bylo to kvůli V. Bulínovi, trenéru domácích, kterého si nesmírně vážím a obdivuji ho za jeho fotbalový život, ale i za to, že jsem měl tu čest ho dokonce trénovat a i přes náš výrazný věkový rozdíl mě respektoval a za to si ho dodnes vážím. Doufám, že i on si do své trenérské kariéry něco vzal i ode mě.
Ale k zápasu...domácí do něho vstoupili s obrovským nasazením a agresivitou a my jsme se s tím jejich přístupem nedokázali vyrovnat. Nasadili obrovské tempo a po 20 minutách jsme jen díky skvělému výkonu Kotába neprohrávali 3:0. Na míči jsme byli daleko silnější, bohužel kvalita naší přihrávky byla doslova tragická a často jsme domácím ještě těmi zbytečnými ztrátami napomáhali. Postupně jsme se ale dostávali do zápasu a i my jsme mohli vstřelit 3 branky. Ale netrefili jsme ani prázdnou bránu a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
Mrzí mě, že celou poločasovou přestávku si něco říkáme, ale vlezeme na hřiště a začneme stejně naivně jako na začátku zápasu. Jediný rozdíl byl v tom, že domácí měli opět více ze hry, ale tentokráte bez vytvořených šancí. Dnes jsme byli posíleni o 2 hráče A-týmu z důvodu, že jejich sobotní zápas byl vinou podmáčeného terénu odložen. Po obdržené brance jsem se rozhodl, že tyto hráče vystřídám a nechám utkání dohrát mladé kluky z B-týmu, protože je pro mě důležité vidět ty kluky i v těchto těžkých situacích...myslím si, že jedině tyto těžké zápasy je mohou dále posunout. Teď jsem rád za toto rozhodnutí a ještě raději jsem za to, že se to klukům povedlo. Dokonce jsme si v závěru vytvořili 100% tutovku, kterou bohužel Kropáček tváří v tvář domácímu brankáři neproměnil, ale na druhou stranu by to pro domácí bylo velmi kruté.
Dá se říci, že celou tuto sezónu jsem neměl problém s tím, jak mužstvo do zápasu postavit. Dnes jsme po dlouhé době měl několik možností a poté co jsme se nerozhodl pro Németha, jsem moc rád, že mi ukázal, že jsem se mýlil a že jsem udělal chybu. Věřím, že si oba dva z toho něco odneseme.
I přesto, že se nám herně nedařilo, tak klukům chci poděkovat za nasazení a přístup k tomuto zápasu a že i přes dost vyhecovaný průběh utkání udrželi naši nastolenou cestu a to, že se staráme jen sami o sebe. Dnes to bylo emočně těžké a jsem rád, že jsme to zvládli.