logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

12.kolo IE Znojmo B - Rakšice 3:1(1:1)

Branky: 41´Bálka z p.k., 49´Samek, 70´Németh - 20´Hašek

Sestavy a hodnocení utkání

IE Znojmo B:
Kotáb - Kafka, Adámek, Doubek - Bálka, Mössmer, Šťáva(60´Rolník), Benda(60´Doleček) - Kropáček, Samek(74´Doválel), Németh(81´Pavlík)

Rakšice:
Jakša - Janda, Súkeník, Sobotka, Navrátil, Machotka, Janšta, Záviška, Erkol(54´Chvátal), Hašek, Lang(46´Procházka)

Jarda Ludvík trenér

Dnes nás čekal pro nás velmi neoblíbený soupeř, který na nás umí zahrát a máme s ním negativní bilanci. Soustředí se na defenzívu a rychlé protiútoky, které má velmi nebezpečné.
Vstoupili jsme do zápasu výborně, ale poté co jsme neproměnili 2 velké příležitosti, nás soupeř potrestal po rozehrané standartní situaci a následném důrazu v našem pokutovém území. O chvíli později mohlo být ještě hůře, ale před práznou bránou trefil hostující hráč pouze tyč. My jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu a trpělivě jsme dobívali hostující branku, jen větší kvalita v zakončení nám chyběla. Naštěstí se nám náš tlak vyplatil už do přestávky a z pokutového kopu jsme vyrovnali.
Do druhé půle jsme vstoupili, tak jak to umíme jenom my, laxně a naivně. Soupeř si hned vytvořil závary v našem pokutovém území, naštěstí jsme reagovali nádhernou akcí na jeden dotek do prázdné branky. Od té doby jsme byli pánem na hřišti, soupeře přehrávali a vytvářeli si šance. Jenom střídající Rolník mohl dát minimálně 3 branky. Soupeř hrozil ojedinělými protiútoky, které měl ale velmi nebezpečné a měl obrovskou šanci na vyrovnání. Naštěstí ji neproměnil a z protiútoku krásnou střelou uklidnil náš tým Németh. Závěr utkání jsme si v klidu pohlídali, i když jsme zbytečně pořád bezhlavě útočili místo toho, aby jsme utkání v klidu dohráli.
Jsem velmi spokojen s výkonem a předvedenou hrou mého týmu. Opravdu se na to pěkně dívalo a měl jsem z toho dobrý pocit. Takto bych si to představoval každý týden, ale to jsem velký snílek...

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři