6.kolo Štítary B - IE Znojmo C 6:5 (2:4)

Goly:Dočekal 4,Prycl,

Sestava: Papai - Benda, Čech, Pavelka (Blažíček), Duhajský - Dohnal, Hellinger (Pavlů), Truhlář, Pospíchal (Dufek.L) - Dočekal, Prycl.

Ve 3. a 5.minutě se prosadil Dalda a vedli jsme 0:2.V 9. minutě domácí snížili na 1:2.Ve 12. minutě završil Dalda hattrick 1:3 pro nás. Pěkná přestřelka. Na 1:4 zvýšil z dorážky debutant Martin Prycl. Štítary však ještě do poločasu vstřelili kontaktní gól 2.4.Kaňkou v první půli bylo zranění Marka Pospíchala,který si nešťastně zlomil levé zápěstí. V 25. minutě jej střídal Duffy a Mara jel do nemocnice. V poločase odstoupil pro svalové zranění Jarda Hellinger a nastoupil Lupen.V začátku druhé půle domácí snížili na 3:4. Za chvíli na to po Čápově pasu za obranu Dalda upravil skóre na 3:5.Domácí se však vzchopili a během pár minut srovnali na 5:5.V 70. minutě střídal vysíleného Kodlika Bláža. K naší smůle se hned vzápětí zranil Duffy a dohrávali jsme v deseti.Naše už tak zraněními zdecimované mužstvo definitivně srazil na kolena gól.6:5 pro domácí. Naše snaha o vyrovnání vyšla vniveč.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Trenér Sam:Ztratili jsme slibné vedení o tři branky a nevezeme ani bod.Daleko smutnější je fakt,že se nám zranili hned tři hráči.To je smůla.Hlavně je mně líto Pospece jež si škaredě zlomil zápěstí. Maro držím ti palce ať ti vše dobře dopadne.

Golman Papai:Nevím co to zase bylo za balony.Šestkrát tahám míč ze sítě a přitom nemohu ani za jednu branku.Dám si chvíli pauzu a pustím do brány Kubu Kroupu.Snad bude mít více štěstí než já.Na druhou stranu 11.branek za zápas je pro diváka vždycky zážitek a my přece hrajeme fotbal pro radost a ne pro body(že jo Same).

Dalda:Vstřelit 3 branky za 9. minut se mi ještě v životě nepodařilo.Na hřištích soupeřů se mi střelecky daří.Před domácím publikem jsem nervozní a pálím jednu šanci za druhou.

Lupen:Když jdu na plac a v bráně je Filda pokaždé se cítím nejistě a čekám co se zase bude dít.Neudělal jsem chybu a on pustí 4 fíky za poločas.Ještě tak aby to chtěl svést na mě.To je mu podobný.Příští zápas nejdu, budu se raději věnovat rodině.