7.kolo IE Znojmo C -Inter Havraníky 2:2 (2:0)

Goly:12. Kafka,28.Dočekal - 52.Mareček, 59.Ždárský

Sestava a hodnocení utkání

Kroupa - Benda, Čech, Pavelka, Truhlář - Dočekal, Sobota (52.Lattner), Klaška, Duhajský (76.Papai) - Kafka, Doválel.

Proti prvnímu celku tabulky jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě.V první půli jsme soupeře k ničemu nepustili a sami jsme dvakrát udeřili.Ve 12.minutě Sobotka pasem za obranu vyzval Jeňu Kafku ke vstřelení branky a ten nezaváhal 1:0.Přišla 28.minuta a Kodlikova průniková přihrávka středem soupeřovy obrany našla Daldu a bylo to 2:0.V úvodu druhé půle  zahodili své šance Jena Kafka i Čáp (tyčka) a zákonitě přišel trest.Ve 48.minutě soupeř snížil na 2:1.Poté vystřídal  zraněného Sobotku Lattas. V 59. minutě zahrával soupeř trestný kop z dobrých 35. metrů a rázem to bylo 2:2.Od té chvíle jsme se pouze bránili.Několika zákroky nás podržel gólman Kroupič.V 76. minutě nahradil Čápa Filda. Díky obětavému výkonu celého mužstva jsme ubránili cenou remízu.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Trenér Sam: V první půli jsme předvedli bezchybný výkon.Bohužel v  průběhu druhého poločasu nám došli síly a soupeř toho využil.Škoda,že jsem měl pouze dva náhradníky.Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.

Dalda: Konečně se mně podařilo vstřelit branku před domácím publikem.

Rohák:Dnes to byla dřina.Soupeřova levého beka jsem kopl záměrně,protože mě neskutečně štval.Při první příležitosti ho kopnu znovu.

Filda: Dnes jsem navlékl dres s číslem 9(oblíbené číslo mého táty,který patří k jednomu z nejlepších střelců v historii našeho klubu).Kdybych měl v útoku spoluhráče stejně šikovného jako já zcela určitě bych dneska vstřelil branku(Lattas sorry).

Lattas:Díky své rychlosti se neustále ocitám za soupeřovou obranou.Přihrávky spoluhráčů však přicházejí pozdě a já jsem proto furt v ofsajdu.Je potřeba zrychlit hru,protože já zpomalit nehodlám.Jsem rád,že jsem restartoval svoji fotbalovou kariéru.Neskutečně si to užívám.Fildo myslím,že si časem  začneme fotbalově  rozumět.