3. kolo - FK Znojmo C - Vranov n.D - 15:4 (7:2)

Góly: Samek Milan - 3x, Skopal - 3x, Pěnkava - 3x, Kubále 2x, Truhlář, Gavelčík, Rolník, vlastní.

Sestava: Tretera - Svoboda, Poláček, Rolník, Benda - Truhlář, Kalina, Samek Milan, Doválel - Gavelčík, Pěnkava

Náhradníci: Pitour, Pavlů, Kubále, Stýblo, Skopal.

V sobotu jsme po dlouhé době ve 13:30 hodin (náš nový pravidelný čas...) opět vyběhli na náš domácí perfektně připravený trávník. V sestavě se objevily některé nové tváře, které se pravděpodobně stanou nedílnou součástí mužstva. V úmorném teple jsme předváděli od začátku pěknou hru a první gól přišel hned ve 3 minutě, kdy se uvedl ve své premiéře Milan Samek. To ještě nevěděl, že to nebude jeho poslední gól v tomto utkání. Postupně se nám podařilo vsítit celkem 7 gólů do poločasu a tak se šlo do kabin za stavu 7:2.

Ve druhé půli soupeř úplně rezignoval a nám se podařilo vsítit ještě dalších 8 gólů. Strhali jsme naše jednociferné počítadlo a na konci svítil stav 5:4. Samozřejmě 15:4. Popisovat jednotlivé gólové situace by bylo na dlouhý referát a navíc jich bylo tolik, že si všechny přesně nepamatuji. Co bychom si měli odnést do příštích zápasů je to, že jsme měli ještě dalších asi 10 tutových šancí, které se neproměnily. To nás ale může hned v dalším kole mrzet.