4.kolo IE Znojmo starší dorost – Mor. Slávie Brno 1-1 (1-1)

Gól - Dufek

Sestava - Rehberger M. – Bastl L.Raška V.Rehberger T. – Blažíček J.Moravec J.Krejčí M.Moravec Z. – Németh P.Dufek J.

Střídání: Kolek Z.Burda J.Kormoš S.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: KALINA LUKÁŠ – PAVLÍČEK JARDA

Druhé domácí utkání Krajského přeboru bylo s týmem, který v minulé sezoně skončil na třetím místě.Hra byla s obou stran velmi dobrá,bylo se doopravdy na co dívat. Náš tým byl lepší první poločas. Hosté nás přehráli ve druhé půlce. V 8.minutě jsme šli do vedení po rohu se opět trefil Honza Dufek,ale po chybě jsme hned v 11.minutě inkasovali. Měli jsme další šance, ale ty jsme nedokázali proměnit.Je vidět u hráčů prázdninový deficit v trénincích.Je konec prázdnin a musíme začít makat. Vstup do soutěže se nám vydařil co se týče bodů.Výkony některých hráčů jsou dobré, ale u jiných je to podprůměr. Pro nás je pozitivum, že kluci chtějí na sobě pracovat.

TRÉNINKY: PO – ST – ČT – 17:00HOD