4.kolo IE Znojmo mladší dorost-Mor. Slávie Brno 3-7 (1-6)

Góly -Blažíček, Balík, Pěnkava,

Synek-Veselý,Rehberger,Krejčí,Servit E.,Blažíček,Pěnkava,Železný,Lehocký,Balík,Částek.

Střídání  :  Soukup,Ondruš,Koňařík,Hega,Vopravil

Trenér :  Milan Železný

V tomto utkání nám hosté z Brna ukázali, že jsou úplně na jiné úrovni než naše mužstvo.Utkání rozhodli v prvním poločase.Doufám,že si naší kluci uvědomili,že krajský přebor se bez zodpovědnosti a nasazení hrát nedá.V naší hře bylo spoustu chyb,které soupeř využil a nabídnuté přiležitosti proměnil.Musíme si uvědomit,že fotbal někdy bolí a je to dřina.Nejsem spokojen s naší hrou a hlavně to co jsme předvedli v první poločase.Doufám,že se takový výkon už nebude opakovat.Soupeř byl lepší ale my jsme to předčasně zabalili. I přes ten výsledek 3:7 jsem spokojen za druhý poločas,když jsme inkasovali  pouze jedenkrát a sami jsme vstřelili dva goly. Chtěl bych pochválit překrásný gol,který vstřelil náš kapitán Marek Balík.

Program tohoto týdne:

Po-St-Pa v 16:00 Trenink