3.kolo starších přípravek-dívky

V neděli 13.9.2020  odehrála děvčata dva  zápasy proti 1.SC ZNOJMO na  hřišti v Husových Sadech ve Znojmě.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava:  Garčinská -Arndt , Kučerová , Hanzelová M. , Šmerdová , Horáková , malíková , Hanzelová L. , Klímová , Garajová , Kuřitková , Hesová, Čtveráčková.

FK ZNOJMO DÍVKY :  1.SC ZNOJMO    1:7 (0:5)

Gól: Horáková

První zápas holky herně nezvládly , soupeř využíval jejich chyb a dával nám góly. V obraně jsme si nehlídali hráče . Poku jsme se dostali k bráně buď jsme nemířily přesně ,nebo vše vychytal gólman soupeře.  V tomto zápase musíme pochválit opět bojovnost nejmladší hráčky Tamarky Garajové ,která jako jediná nevypustila žádný souboj. V bráně dnes výborně zachytala  a byla oporou týmu Terezka Garčinská. Jediný gól v tomto zápase dala Amálka Horáková.

FK ZNOJMO DÍVKY :  1.SC ZNOJMO    4:4 (3:2)

Góly: Hanzelová M. , Horáková , Garajová ,Kučerová

Po krátké pause se hrál druhý zápas a holky do něj nastoupily dobře. Jakoby hrál úplně jiný tým. Holky si začaly  nahrávat a přidaly i krásné góly. V poločase vedly 3:2. Bojovnost a píle přinesla gólovou šanci i Tamarce Garajové, která  dala krásný gól. Jeden gól po faulu střelila  Maruška Hanzelová , další přidala Amálka Horáková a čtvrtou střelu přidala Zuka Kučerová.

Soupeř se ale nenechal zaskočit a vždy náš gólový náskok dotáhl. Opět se chybovalo v obraně. Druhý zápas byl ale herně mnohem lepší než ten první. V bráně nás nezklamala Terezka Garčinská  ,která dnes zaslouží velkou pochvalu.

Je vidět že některá děvčata musí ještě hodně trénovat,dělají spousty chyb při rozehrávkách a soupeři z toho potom těží ve svůj prospěch.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček  a za jejich fandění !!!!

Trenéři Kučma a Veselá.